Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Spálili vše, co je spojovalo! Dara udělala poslední krok, kterým Rytmuse zcela vymazala ze života

Zdroj: instagram
+ Dalších 98 fotografií
Dara Rolins (45) definitivně spálila mosty mezi ní a raperem Rytmusem (41). Už dříve jej vyplatila ze společného domu, který spolu vlastnili. Nyní však udělala i další razantní krok, aby ji s expartnerem už nic nespojovalo.

Ikdyž rozchod Rytmuse (41) a popové divy Dary Rolins (45) proběhl v klidu a bez excesů, teď je vše jinak. Oba si po rozchodu pověsili na své sociální sítě dojemný vzkaz, kterým vysvětlili veřejnosti, jak se věci mají a také zdůraznili fakt, že si jeden druhého váží a jsou i nadále přátelé.

Dnes je ale vše jinak. Rytmus po pouhých dvou měsících od rozchodu oznámil, že má novou lásku Jasminu Alagič a dokonce tvrdí, že je to to nejsilnější, co kdy zažil. Tato slova Daru zabolela, a dokonce na ně reagovala na svém profilu. Krátce nato dokonce rapera vyplatila z jejich společného domu.

To že je vztah na bodě mrazu a přátelé už také dávno nejsou, oba dva potvrdili definitivním gestem, které mluví za vše. Po majetkovém vyrovnání je spojovaly ještě sociální sítě, konkrétně Instagram, ale tomu také odzvonilo.

Oba dva se totiž rozhodli "nesledovat" toho druhého, což znamená, že už neuvidí své příspěvky, fotky, ani nic dalšího. I když se oba snažili vztah nadále prezentovat jako kamarádství, vypadá to, že je konec. Rytmus i nadále pokračuje ve vyznáních lásky Jasmině a Daru, jak se zdá, omrzelo mít expartnera na očích každý den.

Související články

Další články