Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Spálený Babiš na horách: Premiéra sežehlo sluníčko, Monika se mu směje!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 68 fotografií
Natři se, Andreji!
Premiér Andrej Babiš (64) si užívá jarní prázdniny s rodinou ve francouzských Alpách. Do luxusního střediska vzal manželku Moniku (45), dceru Vivien (18) a syna Frederika (15). Po trapasu Moniky s podprsenkou si na jeden zadělal i Andrej. Na sjezdovce ho totiž sežehlo sluníčko a je spálený jako rak!

Příště to chce lepší opalovací krém, Andreji! Premiér Babiš pláchl na jarní prázdniny z Česka do francouzských Alp. Náležitě si tam užívá volných dnů, sám se totiž netají tím, že když pracuje, spí pouhé tři až čtyři hodiny.

Jenže ne všechno jde na sjezdovce hladce. Slunce tak pálí, že Babišovi spálilo obličej. Paní premiérová Monika Babišová si z manžela dělala na Instagramu legraci. „Není ještě málo opálený?“ smála se mu.

Bez nadsázky se dá říct, že je Babiš rudý jako rak. Stalo se to pouhý týden poté, co se ve společnosti podařil Monice pořádný trapas. Vzala si příliš tenké šaty, které pak na fotkách odhalily její bílou podprsenku. Ta navíc byla asi o číslo menší, protože se jí na zádech vyrýsovaly nepěkné faldíky.

Co do stylu se však Babišovým nedá nic vytknout. Zbožné přání lidu, aby se první dáma Ivana Zemanová (53) oblékala vkusně, se asi nikdy nesplní, tak aspoň že máme tu Moniku!

Související články

Další články