Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

SPALA U JÁGRA V POSTELI: Kovandová se svlékla ÚPLNĚ DONAHA!

Lucka je krásné děvče.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Přituhuje nám. Lucka Kovandová proto nažhavila své zbraně, strhala oblečení a ukázala tělíčko jako lusk, aby nás všechny zahřála. Česká Miss World 2013 snad nestárne, má tvář holčičky a tělo bohyně!

Určitě si všichni pamatujeme na to, když Lucie Kovandová (23) přespala u Jaromíra Jágra (44). Prý mělo jít jen o nouzovku, protože neměla kde složit své sexy tělo, ale upřímně. Skutečně tuhle kost nechal Jaromír vedle sebe spát jen tak?

Česká Miss World z roku 2013 navíc poslední dobou ukazuje opravdu hodně. Žhavé a smyslné fotografie střídají snímky odhalené. Naposledy se ukázala dokonce úplně nahá, když se bez nějakého zbytečného studu zvěčnila naproti zrcadlu.

Pozor ale, pánové! Pokud si na Lucku myslíte, pak máte smůlu. Tahle kočička je totiž už delší dobu šťastně zadaná. Ještě aby ne, takováhle krásná drobounká dračice jednoduše nemůže být sama, to by pak svět nebyl v pořádku!

Související články

Další články