Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Spadla nám brada! Tenhle kluk má to nejlepší tělo v Česku

Miloš Petrášek je kus chlapa!
+ Další 2 fotografie
Co se dělo v redakci eXtra.cz, když jsme viděli fotky bojovníka Miloše Petráška? Kluci závistivě skřípali zuby a holky se svíjely chtíčem. Miloš vypadá fakt velmi dobře. Za jeho vypracovaným tělem jsou ale stovky hodin dřiny a tvrdé práce.

Je mu 21 let, říkají mu Meloun a má ránu, jako když vás kopne divoká kobyla. To je Miloš Petrášek, který patří k tomu nejlepšímu, co při zápasech MMA můžete vidět.

„S přezdívkou "Meloun“ nejsem úplně spokojený, ale už se se mnou jistou dobu táhne, a proto se jí nezbavím, pochází z doby, kdy jsem prý měl figuru do tvaru melounu," přiznává dnes Miloš.

Je vidět, že na sobě opravdu hodně tvrdě maká. Z ringu odešel poražen jen jednou, ale hlavu si z toho nedělá. „Doposud jsem v MMA z šesti zápasů, do kterých jsem na profi úrovni nastoupil, odcházel pětkrát jako vítěz. A o mém prvním a zároveň prvním prohraném zápase si troufám říct, že to bylo sbírání zkušeností,“ má jasno muž, jehož ruce umí zabíjet.

Holky v celé České republice ale sní spíše o tom, že je tak něžně pomuchlá…

Mohlo by vás zajímat

Další články