Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Spadla klec! Josefovi K. (20), který UMUČIL MAREČKA (†3), teď hrozí DOŽIVOTÍ!

+ Dalších 23 fotografií
zrůda ve vazbě
Mareček (†3) by v březnu slavil narozeniny, ale zrůdná matka mu s přítelem přichystala jiný osud. Simona T. nechala svého malého synka utýrat jeho otčímem Josefem K., který měl chlapečka nesnášet a dle svědků ho mučil dlouhodobě. Mareček zemřel 16. února, až nyní ale padlo obvinění a zatímco Simona se toulá na svobodě, Josef byl obviněn hned ze dvou trestních činů.

Lidé volají po spravedlnosti pro Simonu T., která nechala svého synka utýrat a nečinně přihlížela zrůdnostem, které na něm jeho otčím páchal. Obvinění se teď ale konečně dočkal právě on, který má Marečkův život na svědomí. „Na základě předběžných výsledků soudní pitvy a vyhodnocení dosavadního vyšetřování byl 20letý muž z Loun koncem minulého týdne obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy,“ sdělila mluvčí policie Alena Bartošová.

Josef K. tedy čelí obvinění ze spáchání dvou trestných činů – zvlášť závažného zločinu vraždy a zločinu týrání svěřené osoby. V případě uznání viny mu hrozí trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest.

Policejní mluvčí dodala, že policie od začátku věnuje případu maximální pozornost, nadále probíhají výslechy a vyšetřovatelé čekají na výsledky vyžádaných znaleckých posudků. Zatímco nad Josefem spadla klec, matka Marečka Simona běhá na svobodě a podle dostupných informací čeká s obviněným tyranem a vrahem další dítě.

Mohlo by vás zajímat

Další články