A dost! Řekněte si jednou provždy dost a skoncujte se zoufalstvím nad svou vizáží. Nevyznáte se v módě, nevíte, co s vlasy a jaký použít make-up? Díky eXtra.cz a salonu STYLE by Kateřina Bedaňová můžete vše změnit! Soutěžte s námi o proměnu!

Proměna! Je právě to, co vaše duše volá při pohledu do zrcadla? Vyhrajte s námi vlasovou změnu od kadeřnice Kateřiny Bedaňové, ale i kompletní poradenství a nalíčení vizážistky a konzultaci se stylistkou na téma vašeho šatníku.

Kateřina Bedaňová je kadeřnice s 11letou tradicí, která si založila vlastní salon STYLE by Kateřina Bedaňová na Senovážném náměstí. Právě ona jakožto dvorní kadeřnice českých celebrit se postará o to, abyste se z šedé myšky stala lvicí salonů. Příjemnou Kateřinu můžete znát z proměn Sama doma, je vyhlášená svými melíry a nebojí se žádné vlasové kreace. Spíše jako kadeřnice je však brána jako plastický chirurg, neboť ženy odcházejí z jejího salonu sebevědomé a jako skutečné dámy.

Tak a teď jak na to? Zašlete nám na e-mail soutez@extra.cz svou fotografii a důvod, proč právě vy byste měla celkovou proměnu vizáže vyhrát. Nejoriginálnější příspěvek s fotografií bude vybrán a již začátkem března se můžete těšit na proměnu. Spolu s fotografií a příspěvkem zašlete také jméno, příjmení, adresu a věk.