Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Soutěžte s eXtra.cz a filmem Vina Diesela! Odpovězte správně na naši otázku a získejte skvělé ceny!

Vin Diesel je posledním lovcem čarodějnic.
Zdroj: facebook.com
Vin Diesel hraje v novém akčním snímku Poslední lovec čarodějnic a eXtra.cz vám v souvislosti s uvedením tohoto filmu do kin přináší soutěž o zajímavé ceny!

Moderní svět je plný tajemství. Tím největším tajemstvím je, že čarodějnice stále žijí mezi námi. Jsou to zlá stvoření pevně odhodlaná vypustit na svět Černou smrt. S nadpřirozeným nepřítelem bojují už po staletí armády lovců čarodějnic. Jedním z nich je statečný bojovník Kaulder (Vin Diesel), kterému se podařilo porazit všemocnou Královnu čarodějnic (Julie Engelbrecht) a tím zničit i mnoho jejích následovníků. V poslední chvílí před smrtí Královna čarodějnic vrhla na Kauldera kletbu nesmrtelnosti a navždy mu zabránila setkat se s milovanou manželkou a dcerou v posmrtném životě. Dnes je Kaulder posledním zbývajícím lovcem čarodějnic, celá staletí bojuje se zbytky zla a touží setkat se znovu se svými blízkými. Jenže Kaulder neví, že Královna čarodějnic byla vzkříšena a chce se mu pomstít. Čeká ho velkolepá bitva, která rozhodne o osudu celého lidstva.

To je ve zkratce zápletka filmu Poslední lovec čarodějnic a vy máte nyní možnost získat jedno z deseti triček s motivem filmu či jeden ze tří setů snímků Vina Diesela (Rychle a zběsile 1–7, xXx, Ridick 1+2).

Stačí, když nám na emailovou adresu soutez@extra.cz zašlete správnou odpověď na následující otázku:

V jakém městě se narodil Vin Diesel?

Šťastní výherci budou zpětně kontaktováni emailem.

Související články

Další články