Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Soutěžte o operaci horních víček na klinice Esthé

Operace víček
Jen málokterá operace tak pozitivně ovlivní výraz obličeje, jako dobře provedená blefaroplastika, neboli operace víček. S každou generací přibývá lidí, kteří trpí únavou očí. Ta úzce souvisí s faktem, že mnozí z nás pracují denně s počítačem a do monitoru koukáme i deset hodin a více. Namáháme si oči a jejich síla povoluje. A kůže také. Pokud jste právě takový případ, možná by stálo za to blefaroplastiku zvážit. Běžně se cena operace pohybuje okolo 13 000,-. Přihlaste se do soutěže a podstupte blefaroplastiku zdarma!

Důležitou součástí operace očních víček je konzultace s odborníkem, který operaci očních víček bude provádět. Vysvětlí Vám všechny Vaše případné dotazy, které se operace očních víček týkají.

Oční víčka jsou funkčně velmi exponovaná, proto také v této oblasti nastávají první viditelné projevy stárnutí pleti. Věkem dochází ke ztrátě elasticity kůže a na víčkách se vytváří kožní nadbytky. Ty mohou být ovlivněny i dalšími faktory jako dědičnost, typ kůže, životospráva, alergie, onemocnění ledvin atd. Nejedná se pouze o vadu estetickou, ale i funkční, vyvolávající pocit únavy, bolestivost očí, slzení, zhoršování zraku, bolestem hlavy apod.

„Operace je vhodná pro kohokoliv, kdo to potřebuje. Provádí se v lokální anestézii, proto kontraindikací zdravotních nebo věkových není tolik. Vada je dána především genetickými vlohy, a proto někdy operujeme i velmi mladé lidi od cca 25 let. Častěji jsou naši pacienti starší, protože věkem povoluje kůže na obličeji a také tonus svalů obličeje, klesá čelo a obočí a kůže na víčkách se hromadí,“ vysvětluje MUDr. Karel Urban, který na klinice Esthé na pražských Příkopech už 20 let plní klientkám a klientům sny o hezčím zevnějšku.

Operace očních víček, která řeší výše popsanou problematiku spočívá v odstranění nadbytku kůže víček a v oddělení a vyjmutí tukových váčků. Zákrok se provádí v místním znecitlivění, protože zvláště při výkonu na dolních víčkách je potřeba spolupráce operovaného. Celkové znecitlivění (narkóza) je možné po dohodě s operatérem a anesteziologem v případě, kdy by zákrok v místním znecitlivění nebyl vhodný.

Soutěž o operaci horních víček probíhá od 25.1.2021 do 7.2.2021 na Instagramu Extra.cz ZDE.

Po ukončení hlasování se vyberou výherci. 1. výherce vyhrává operaci, 2.a 3.výherce vyhrávají voucher na konzultaci o operaci víček na klinice Esthé zdarma. Lékař má výhradní právo po konzultaci výherce soutěže odmítnout, shledá-li ho nevhodným k operaci. V takovém případě se vybírá náhradník.

Výherce podstoupí po konzultaci s MUDr. Urbanem blefaroplastiku.

Související články

Další články