Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Soutěžící v MasterChefovi potrápila italská kuchyně. Míšu vyřadila zmrzlina

Dnes si střihne ostudu italský kuchař, který neumí italsky.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
kuchařská show

Další díl oblíbené kuchařské show Master Chef na televizi Nova přinesl divákům atraktivní zápolení v italské kuchyni. Soutěžící museli rozeznat druhy těstovin a poradit si z pizzou i zmrzlinou.

Italský díl kuchařské show MasterChef, kde spolu soutěží amatérští kuchaři z celé republiky přinesl zajímavé souboje. Porota ve složení Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt totiž hned na začátku dala soutěžícím těžkou výzvu. Museli uhodnout jednotlivé druhy italských těstovin.

Pokud soutěžící správně uhodli, čekala je cesta na balkon a tudíž záchrana. V opačném případě v dalším kole bojovali o udržení v soutěži. První uhodla správně Jana, následovaná Petrem, Martinou a Jitkou, která šla až jako poslední. Překvapivě neuhodl správný název napůl Ital Paolo, který si u jednoho druhu těstovin popletl pojmenování, které měl zapamatované.

Nedopečená pizza a zmatky Petry

I on se tak musel utkat s ostatními soutěžícími v dalším kole, které nebylo o ničem jiném než o pizze. Správný postup přišel do studia ukázat Ital Francesco Gallucci, který v Praze provozuje bistro Le Pizze di Frankie, označované za nejlepší pizzu ve městě. S pizzou se soutěžící popasovali statečně, přesto však hned tři donesli pizzu nedopečenou, včetně Paola, kterého neúspěch v této disciplíně velmi mrzel.

Na balkon se po této výzvě odebrali Tomáš s Kiki a na zbývající čtyřku tak čekala poslední disciplína, kterou byla zmrzlina. V průběhu její přípravy zmatkovala především Petra, která o svou zmrzlinu málem přišla, když ji doslova vylila tam, kam neměla. Naštěstí ji zachránil pohotový Radek Kašpárek, který dokázal ztracený obsah dostat zpět.

Paolo zaujal makovou zmrzlinou se švestkami, která byla podle Přemka Forejta geniální a po zásluze tak putoval na balkon. Jak se ukázalo, zmrzlinu nezkazil ani nikdo z dalších soutěžících a o vyřazení tak rozhodovaly už jen maličkosti. Když na konci zůstaly jen Míša s Petrou, která ve stresu začala škytat, zdálo se, že o vyřazené je rozhodnuto. Překvapivě však porotci vyřadili Míšu a Petra si tak mohla výrazně oddechnout. Alespoň do další výzvy.

Související články

Další články