Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Soutěžící Prostřena si uřízl ostudu: Naďa Urbánková jako céčková a neznámá zpěvačka

Jana Fabiánová v Prostřeno: Soutěžící neví, kdo je Naďa Urbánková
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
trapas?
Středeční díl Prostřena diváky zajisté velmi pobaví soutěžící Martin, který usedne u stolu středeční hostitelky Jany Fabiánové, dcery zpěvačky Nadi Urbánkové (81), kterou přirovná k céčkové zpěvačce. Fanoušci slavice Nadi Urbánkové se cítí dotčeni a reagují.

Účastnice oblíbené televizní show Prostřeno zpěvačka a herečka Jana Fabiánová se rozhodla, že zkusí zabojovat mezi ostatními amatérskými kuchtíky o výhru.

V nové epizodě, která se nese v duchu zdravého stravování, soutěžící netuší, že je Jana dcerou uznávané zpěvačky Nadi Urbánkové, kterou, jak potvrdil účastník Martin, zkrátka mladší věkové kategorie až tak neznají. "Já si teď budu následující dny lámat hlavu, jaké zpěvačky je dcera, tipuji asi nějakou céčkovou zpěvačku, která nebude moc známá," řekl u stolu před dobře naladěnou Fabiánovou.

Mladému Martinovi to nedalo a záhadnou zpěvačku a Janinu maminku se rozhodl najít na internetu, díky kterému se dozvěděl, kdo Naďa Urbánková vlastně je. "Rozluštil jsem záhadu, zjistil jsem to, myslel jsem, že to bude někdo velmi neznámý a dneska už zapomenutý, což tvoje maminka není, Naďa Urbánková rozhodně není neznámá zpěvačka," svěřil se s provinilým hlasem. Dcera Jana si z Martinovy neznalosti nic nedělala, spíše ji celá situace pobavila.

Mladí a ignoranti?!

Ač vlastní dcera Nadi Urbánkové hodila celou situaci za hlavu, to stejné se nedá říct o fanoušcích slavné zpěvačky a v komentářích se do Martina pustili. "Prý dcera nějaké béčkové zpěvačky, protože on ji nezná. Urbánková byla několikanásobná slavice, ale to holt je všechno zapomenuto. Mladí dnes staré neuznávají," napsala jedna z komentujících. Jiní se ale mladého Martina zastali a rozhodně by z celé situace nedělali skandál. "Můj syn je starší než on a také ji nezná, ale to neznamená, že generace mladších jsou nějací ignoranti. Choval se slušně, vařil slušně. Jeho děti nebudou zase znát herce a zpěváky z této doby. Tak jde prostě čas," obhájila Martina jedna z divaček Prostřena.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy