Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Soutěžící Prostřena si uřízl ostudu: Naďa Urbánková jako céčková a neznámá zpěvačka

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
trapas?
Středeční díl Prostřena diváky zajisté velmi pobaví soutěžící Martin, který usedne u stolu středeční hostitelky Jany Fabiánové, dcery zpěvačky Nadi Urbánkové (81), kterou přirovná k céčkové zpěvačce. Fanoušci slavice Nadi Urbánkové se cítí dotčeni a reagují.

Účastnice oblíbené televizní show Prostřeno zpěvačka a herečka Jana Fabiánová se rozhodla, že zkusí zabojovat mezi ostatními amatérskými kuchtíky o výhru. V nové epizodě, která se nese v duchu zdravého stravování, soutěžící netuší, že je Jana dcerou uznávané zpěvačky Nadi Urbánkové, kterou, jak potvrdil účastník Martin, zkrátka mladší věkové kategorie až tak neznají.** „Já si teď budu následující dny lámat hlavu, jaké zpěvačky je dcera, tipuji asi nějakou céčkovou zpěvačku, která nebude moc známá,“** řekl u stolu před dobře naladěnou Fabiánovou.

Mladému Martinovi to nedalo a záhadnou zpěvačku a Janinu maminku se rozhodl najít na internetu, díky kterému se dozvěděl, kdo Naďa Urbánková vlastně je. „Rozluštil jsem záhadu, zjistil jsem to, myslel jsem, že to bude někdo velmi neznámý a dneska už zapomenutý, což tvoje maminka není, Naďa Urbánková rozhodně není neznámá zpěvačka,“ svěřil se s provinilým hlasem. Dcera Jana si z Martinovy neznalosti nic nedělala, spíše ji celá situace pobavila.

Mladí a ignoranti?!

Ač vlastní dcera Nadi Urbánkové hodila celou situaci za hlavu, to stejné se nedá říct o fanoušcích slavné zpěvačky a v komentářích se do Martina pustili. „Prý dcera nějaké béčkové zpěvačky, protože on ji nezná. Urbánková byla několikanásobná slavice, ale to holt je všechno zapomenuto. Mladí dnes staré neuznávají,“ napsala jedna z komentujících. Jiní se ale mladého Martina zastali a rozhodně by z celé situace nedělali skandál. „Můj syn je starší než on a také ji nezná, ale to neznamená, že generace mladších jsou nějací ignoranti. Choval se slušně, vařil slušně. Jeho děti nebudou zase znát herce a zpěváky z této doby. Tak jde prostě čas,“ obhájila Martina jedna z divaček Prostřena.

Související články

Další články