Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Soutěžící Big Brother Německo izolovaní od světa: Nemají ponětí, že koronavirus drtí Evropu

Zdroj: Big Brother Is Watching You archiv
+ Další fotografie
koronavirus
Účastníci německé verze reality show Big Brother nemají ani tušení, co se nyní děje ve světě. Podobná soutěž se objevila i na našich televizních obrazovkách v roce 2005. Partička lidí různých povah je zavřená v domě v naprosté izolaci. Soutěžící možná ani netuší, jaké mají štěstí, že jsou nyní v karanténě před světem. Na druhou stranu, až se to dozvědí, může to být pro ně velká rána.

Zatímco v České republice neměla reality show Big Brother velký ohlas, a proto byla odvysílána jen jedna série, a to před patnácti lety, v jiných zemích Evropy je ale tento formát reality show velmi oblíbený. V Německu běží už několikátá řada, ale tentokrát je to mnohem divočejší a může za to koronavirus

Soutěžící podle německého televizního vysílání Sat.1 vešli do vily 6. února a od té doby nemají žádný kontakt s vnějším světem, tudíž se k nim nedostaly absolutně žádné informace o tom, jak Německo zápolí se zákeřným koronavirem.

Podle televizní stanice byli před vstupem do vily všichni účastníci testováni a výsledky byly negativní. Možná je pro soutěžící v této chvíli nejlepší, že jsou izolováni od okolního světa. Na druhou stranu nemají žádné informace o zdravotním stavu svých nejbližších, kteří mohou být v ohrožená života.

Podle posledních zpráv je v Německu přes 5 tisíc nakažených a 9 mrtvých. Stanice se nechala slyšet, že kdyby byl kdokoliv z blízké rodiny účastníka ohrožen na zdraví, tak by ho samozřejmě informovali.

Související články

Další články