Soutěžící Big Brother Německo izolovaní od světa: Nemají ponětí, že koronavirus drtí Evropu
Zatímco v České republice neměla reality show Big Brother velký ohlas, a proto byla odvysílána jen jedna série, a to před patnácti lety, v jiných zemích Evropy je ale tento formát reality show velmi oblíbený. V Německu běží už několikátá řada, ale tentokrát je to mnohem divočejší a může za to koronavirus
Soutěžící podle německého televizního vysílání Sat.1 vešli do vily 6. února a od té doby nemají žádný kontakt s vnějším světem, tudíž se k nim nedostaly absolutně žádné informace o tom, jak Německo zápolí se zákeřným koronavirem.
Podle televizní stanice byli před vstupem do vily všichni účastníci testováni a výsledky byly negativní. Možná je pro soutěžící v této chvíli nejlepší, že jsou izolováni od okolního světa. Na druhou stranu nemají žádné informace o zdravotním stavu svých nejbližších, kteří mohou být v ohrožená života.
Podle posledních zpráv je v Německu přes 5 tisíc nakažených a 9 mrtvých. Stanice se nechala slyšet, že kdyby byl kdokoliv z blízké rodiny účastníka ohrožen na zdraví, tak by ho samozřejmě informovali.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Českem se šíří nová varianta covidu. Do Vánoc se nakazí celá země, varuje Prymula

Válek vyzývá k očkování: Do Česka dorazila jedna z nejnakažlivějších variant covidu, varuje

Za to můžou Češi, zuří Němci. Nákupy v Drážďanech jim prý přinesly alarmující čísla

Německo zvažuje zařazení Česka do rizikových zemí. Španělsko přišlo s přísným opatřením

Slovensko zařadilo Česko na seznam rizikových zemí: Koho čeká test a karanténa

Německo vyřadilo Prahu z bezpečné zóny. Stejně už přemýšlí i Slováci a Belgičané

Situace v Evropě se zhoršuje: Maďarsko kvůli koronaviru zavírá hranice. V Česku přibývá nakažených

Češka už je měsíc na výletní lodi: Testují koronavirus. Kdo zakašle, musí do izolace
