Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Soutěž PhotoGirl jde do finále: Nehledáme další Miss, říkají organizátoři

PhotoGirl
Czech&Slovak PhotoGirl není jen další soutěž Miss. Zúčastnit se mohou všechny dívky a dámy, kterým bylo 18 let a chtějí hlavně zaujmout ve světě sociálních sítí. Důležitým faktorem v této soutěži je to, že dívky by měly být fotogenické.

Czech&Slovak PhotoGirl je soutěž pro všechny dámy, dívky, holky, kterým již bylo 18 let a mají touhu zaujmout především ve světě sociálních sítí a mají dar fotogeničnosti. Na základě platformy photogirl.cz a photogirl.sk produkce soutěže zviditelňuje jednotlivé dívky, propojuje webové stránky s Facebookem a Instagramem, kde sdílí příběhy a fotografie svých soutěžících.

Prostřednictvím partnerů, kteří za soutěží stojí, dokáže PhotoGirl realizovat castingy, setkání a konečně také finále, které proběhne již dnes v Retro Music Hall v Praze a akce se zúčastní známé celebrity jako spisovatel Michal Viewegh nebo fotograf Robert Vano.

Soutěžící a především potom finalistky spolupracují s partnery na poli sociálních sítí, kde mohou i na dívky, které nedostanou korunku, čekat zajímavé pracovní nabídky a spolupráce.

„Hledáme fotogenickou, sympatickou a komunikativní dívku, která bude umět zaujmout jak followers, tak fotografy a agentury,“ říká o soutěži její ředitel Lukáš Trs.

Související články

Další články