Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

SOUTĚŽ O DOVOLENOU! Také vám poradíme, jak na ní nejlépe ušetřit

Když jedeme na dovolenou, chceme si ji užít na maximum. Někdy nás ale tíží špatná finanční situace. Našli jsme pro vás způsob, jak při nákupu dovolené ušetřit!

Ptáte se kde?

Sice by vás spojení Pražské plynárenské a dovolené nenapadlo, ale je tomu tak. Někteří dodavatelé plynu a elektřiny nabízí svým zákazníkům věrnostní programy, jejichž prostřednictvím lze získat zajímavé slevy u cestovních kanceláří nebo přímo v ubytovacím zařízení a Pražská plynárenská je jedním nich! Pro své zákazníky má zdarma zákaznickou kartu, jejímž prostřednictvím je možné získat slevy a výhody u více než devadesáti nejrůznějších partnerů. Mezi ně patří mimo jiné i již zmíněné cestovní kanceláře, dále hotely, penziony apod., takže dovolenou lze pořídit až o několik tisíc levněji. Společnost navíc zajistí i 60% slevu na cestovní pojištění. Ušetřit lze se zákaznickou kartou dále třeba i za sport, v restauracích, v kinech, divadlech nebo při nákupech nejrůznějšího zbo­ží.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte dovolenou v USA!

Držitelé zákaznické karty mohou několikrát ročně soutěžit i o zajímavé ceny, jako jsou letecké zahraniční zájezdy, tuzemské víkendové pobyty či finanční poukazy na výběr dovolené dle vašeho vlastního uvážení. Právě nyní až konce června probíhá soutěž, jejímž partnerem je cestovní kancelář ESO travel, která jako hlavní cenu poskytla letecký poznávací zájezd pro dvě osoby po krásách jihozápadu USA. Druhou cenou jsou vstupenky na Český ples.

Chcete jet na dovolenou autem?

Žádný problém! Pokud chcete na dovolenou vyrazit po vlastní ose, ale chybí vám potřebný dopravní prostředek, pomohou pražští plynaři i s tímto problémem. V jejich autopůjčovně si totiž můžete vypůjčit vozidlo s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG), se kterým budete jezdit nejen ekologicky šetrně, ale hlavně jen přibližně za korunu na kilometr.

Související články

Další články