Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Soutěž krásy SUPERMISS se pyšní krásnými vítězkami:

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
supermiss
Dvanáctý ročník soutěže krásy SUPERMISS se v neděli uskutečnil v kongresovém sále pražského hotelu Hilton Prague jako módní show. Šerpu, pohár a korunku SUPERMISS převzala od porotců a ředitele soutěže Tomáše Vavřince 23 letá studentka ČVUT Barbora Hačecká z Prahy.

Moderátorem celého večera, který byl opět pojatý jako „módní show,“ byl známý herec Jan Čenský (58). Během galavečera se předváděly modely návrhářů Alice Abraham a Jiřího Moravce.

Součástí večera byly i přehlídky sportovního oblečení a plavek Litex a luxusního prádla Werso Jiřiny Matoušové. V jeho průběhu pak také vystoupila charismatická zpěvačka Petra Černocká, Kate Matl známá i jako zpěvačka DJ BoBa, Michael Foret a Dáša Zázvůrková. Z desítky finalistek to nakonec u poroty vyhrála dívka číslo 3, „pražačka“ Barbora Hačecká, studentka ČVUT a mimo korunku, šerpu a pohár získala pronájem vozu od společnosti AAA Auto, zájezd od CK FIRO-Tour a další ceny.

Nová SUPERMISS disponuje mírami 87–60–94 při výšce 180 cm. „Děkuji pořadatelům a všem, kteří mi s účastí v soutěži pomáhali a podporovali. Bez nich bych nikdy korunku SUPERMISS nezískala. Doufám, že mi tento titul pomůže v naplnění mých dalších snů“, ocenila podporu svého okolí vítězná Barbora.

Vedle titulu SUPERMISS se také soutěžilo o titul v devatenáctém ročníku MISS MOTORSPORT. Tou se nakonec stala 24 letá Natálie Dostálová z Chotěboře a získala také pronájem vozu Škoda, ale od společnosti Přerost a Švorc Auto, zájezd od CK FIRO-Tour a další ceny.

Dále byla vyhlášena i Miss Praha a Miss Tourism Czech Republic. Vítězkami se staly 24 letá Tereza Mikalová z Prahy (Miss Praha) a 25 letá Jana Kůtová z Děčína (Miss Tourism Czech Republic).

Hlasováním na stránkách mediálních partnerů soutěže ( BLESK.cz, AUTO.cz, EXTRA.cz, EXPRES.cz ) pak diváci rozhodli také o SUPERMISS Media, kterou se stala 19 letá Denisa Ryndová z obce Kly u Mělnika.

Mimo tyto prestižní tituly dívky soutěžily o účast na světové soutěži Miss Tourism World, o pronájmy vozů Škoda od společnosti AAA Auto Přerost a Švorc Auto, zahraniční zájezdy CK FIRO-tour, litá kola AEZ, mikrovlnou troubu Whirlpool a ceny od společností Petra Clinic, Deichmann – obuv, fitness RedFit, zeštíhlující zábaly Body Wraps, kosmetiku Dermacol, poukazy Sonax, poukazy restaurace Aureole a krásné korunky od společnosti Šenýr bijoux.

“Letos je tomu 27 let od okamžiku, kdy jsem poprvé organizoval soutěž krásy a to i na stejném místě v Kongresovém sále Hotelu Hilton, jako jsme dnes. Jsem rád, že se letošní ročník SUPERMISS velmi vydařil a osvědčila se koncepce módní show a také díky všem partnerům se podařilo posunout úroveň této soutěže o trochu výše. Mám radost i ze soutěže MISS MOTORSPORT, která se organizuje přesně tak dlouho, co jsem reprezentantem České republiky v automobilovém sportu”, zhodnotil výsledky i průběh soutěže ředitel Tomáš Vavřinec.

Záznam z finálového večera odvysílá hlavní mediální partner Česká televize ve středu 8.1.2020 ve 22,50 a následně v sobotu 11.1.2020 v 15,4­5 na programu ČT1.

Související články

Další články