Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Soustředění soutěže SUPERMISS 2019: Našli jste si mezi těmito kráskami favoritku?

Zdroj: archiv
V hotelu Hilton Prague probíhá soustředění finalistek soutěže SUPERMISS 2019. Celkem 10 krásek nacvičuje choreografie, testy a disciplíny pro Miss Motorsport a Miss Praha s realizačním týmem pod vedením ředitele soutěže Tomáše Vavřince. Finále bude moderovat Jan Čenský (58) a vystoupí na něm několik dalších hvězd. Už jste hlasovali pro svou favoritku?

Už v neděli se v sále hotelu Hilton Prague uskuteční velké finále soutěže SUPERMISS 2019. Večerem bude provázet Jan Čenský a vystoupí i několik slavných hvězd, například Michael Foret, Petra Černocká či Dáša Zázvůrková.

Finalistky se pečlivě připravují a do svých výkonů během nácviků dávají vše. „Holky na sobě neuvěřitelně dřou, takže očekávám, že to v neděli ve finálové show pořádně prodají a diváci budou nadšení. Každým rokem soutěž SUPERMISS posunujeme někam dál, tak snad se nám to povede i letos,“ řekl ředitel soutěže Tomáš Vavřinec.

Aktuálně na soustředění probíhají nácviky choreografií, testy a disciplíny pro Miss Motorsport a Miss Praha s realizačním týmem. Během finále soutěžící pohovoří s porotci, předvedou se ve sportovním oblečení, plavkách Litex a chybět nemůže ani promenáda v plavkách značky Werso.

Večer bude pojat jako módní show a modelky se ukážou v modelech návrhářů Alice Abraham a Jiřího Moravce. Finále proběhne už tuto neděli ve 20:00. Která z finalistek je vaší favoritkou?

Související články

Další články