Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Sousedka promluvila o mámě zmizelé Míši: Střídala partnery, naposledy to byl „chachar bez ruky“!

+ Dalších 25 fotografií
Po Michaele Muzikářové z Ústí nad Labem už jedenáctým dnem pátrá policie. Ta neustále reaguje na podněty od občanů a prověřuje záznamy z kamer. Už od prvních chvil je ale jasné, že její matka byla vážně podivínka.

Na FB vystupovala jako Eva Braunová, milenka Adolfa Hitlera. Nechala se fotit s hákovým křížem na krku, pózovala se zbraní a uveřejnila fotku, na které Míša usnula mezi prázdnými láhvemi od piva.

Pro MF Dnes o ní promluvila sousedka, která bydlí ve stejné ulici. A to, co řekla, je docela děsivé. „Ta holka chodila do školy pravidelně sama. Máma pila a ta malá pro ni chodila i do hospod. Měnila partnery, jestli často, nevím. Naposledy tady byl takový chachar bez ruky,“ řekla deníku.

Zato zaměstnavatel na Míšinu matku nedá dopustit. Prý byla vzorná a dlouhé dvanáctihodinové směny od šesti ráno do šesti večer zvládala skvěle. „Patří mezi nejlepší zaměstnance. Je spolehlivá, tichá, milá, vždy vyjde vstříc. Nikdy se nestalo, že by nepřišla do práce, kdybych jí potřebovala v noci zavolat do práce, věřím, že přijde. Je to máma, která se dře do úmoru a udělá spoustu hodin navíc, myslím, že kvůli té malé,“ říká její šéfová.

V pátek přivezla německá policie čtyřnohého „detektiva“ ze Cvikova. Sedmiletá fenka Hippie dokázala najít ztracené děti na Slovensku, v Polsku i rodném Německu. Bude mít úspěch i u nás? Dívku se totiž nepodařilo vypátrat na kamerách.

Související články

Další články