Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Proč jste ignorovali mučení Marleyho? Palba kritiky se snáší i na sousedy!

Věděli sousedé Jakuba L., že mučí svého psa?
Zdroj: Google Street View, reprofoto: Youtube
+ Dalších 5 fotografií
Slyšeli vše, a to opakovaně, přesto nezasáhli! Celá republika už spoustu dní neřeší nic jiného než brutální mučení zvířat. Třeba případ z Prachatic v lidech vyvolává silnou pomstychtivost. Kromě toho ale přišla drsná kritika okolí Jakuba L. (24).

Týrání se prý zdaleka nedopustil jen jednou a sousedé z paneláku by podle některých museli být totálně hluší, když Marleyho nářek ignorovali a nezavolali městskou policii. Nebo pláč tříměsíčního štěňátka prostě záměrně přehlíželi, předpokládá část kritiků.

„Měl jsem také psa z útulku a byl týraný, takže ze začátku celé dny hlasitě kňučel, i když mu nikdo nic nedělal. Sousedé ale měšťáky zavolali, což je z dnešního pohledu dobře,“ brání okolí tyrana s pohnutým dětstvím Martin.

Do diskuse se ale přihlásil i člověk s přezdívkou Ďáblův synek, jeden z místních, který se přímo chlubí tím, že inkriminovanou noc, kdy k útoku na bezbranného pejska došlo, měl vše v přímém přenosu.

„Psa jsem tu noc slyšel. Byl jsem v noci u sousedů, když ten pes kňučel. Ale mysleli jsme si, že se perou (kluci) mezi sebou. Že to jsou ti ožralí kr*téni. Pak přijela městská policie, on jim řekl, že ho dali jen na místo, a to bylo celé,“ popisuje mladík s tím, že kdyby býval věděl, co Jakub L. s miminkem labradora provádí, zlikviduje ho.

Na to konto se ozvali další kritici, že stačilo říct strážníkům, že štěně pláče dlouhou dobu a hned by se o případ zajímali podstatně víc.

„Slyšel jsem to jen dvě minuty. A nejsem tam domácí, abych si tam vyskakoval,“ brání se soused. Ten prý odjakživa tušil, co je Jakub zač, a tak mu prý každý den schválně kopal do dveří.

I další lidé, kteří žijí okolo, potvrdili, že štěně plakalo pravidelně. Nikdo s tím však nic neudělal. Krimi zprávám TV Prima dokonce někteří tvrdili, že Marley měl být celé dny zavřený doma a na záchod chodil na balkón.

A co vy, milí čtenáři? Myslíte si, že sousedé měli preventivně zasáhnout, i když by se později nic neprokázalo?

Související články

Další články