Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sourozenci slavných: Někteří vypadají jako jednovaječná dvojčata, jiné sžírala závist

Sourozenci slavných: Někteří vypadají jako jednovaječná dvojčata, jiné sžírala závist
Zdroj: Archiv Tereza Burešová / Archiv Jana Rolincová-Hádlová / Archiv Yvonna Maléřová / Koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Sourozenci
Jak se méně známí sourozenci známých osobností vyrovnávali se slávou, která zamíchala i jejich životy? Některé sžírala závist, jiné pozornost veřejnosti naopak sblížila. Koho byste v davu přehlédli a čí téměř až identická podoba div neděsí?

O devět let starší sestra Dary Rolins (48) Jana Rolincová-Hádlová (57) bydlí v Praze. Jana se své mladší a slavnější sestře ale vůbec nepodobá, od přírody má tmavé vlasy, kterých se nevzdává ani po padesátce. Živí se jako textařka a Dařina manažerka. Samotná Dara se nechala slyšet, že za svou slávu nevděčí rodičům, nýbrž právě svojí sestřičce. Závist v rodině prý opravdu nehrotí, vztah se slavnější Darou hodnotí Jana jako velmi hezký. Nikdy se prý nehádaly.

Vítězka Česko Slovenské SuperStar Tereza Mašková (24) podobu se svou o tři roky mladší sestrou Veronikou (21) opravdu nezapře. A podoba je to skoro až děsivá, na první pohled jsou od sebe totiž krásky k nerozeznání. Třinecké rodačky se prý společně podporují úplně ve všem a blondýnka Veronika se dokonce nechala slyšet, že starší Terezu sláva nijak neovlivnila. Ve výčtu sourozenců známých zpěvaček ale rozhodně nekončíme. Hvězda seriálu Slunečná, Eva Burešová, (27) má starší sestru Terezu, která žije v Itálii.

Kráse Simony Krainové (47) se s přehledem vyrovná její o pět let starší sestra Yvonna Maléřová (52). Yvonna přiznala, že na sestřinu postavu v minulosti žárlila, avšak podle jejích slov se jednalo o žárlivost zdravou, která Yvonnu motivovala k akci. Právě díky ní totiž dokázala Yvonna zhubnout, přestože prý absolutně nemá silnou vůli. Další z krásných modelek, Andrea Verešová (40), jako by z oka vypadla své o pět let starší sestře Alexandře (45). Ta v minulosti žila s poradcem Miloše Zemana (76), Martinem Nejedlým (54), se kterým má dvě děti.

Také sestra muzikálové hvězdy Natálky Grossové (18) se živí zpěvem. Jmenuje se Denisa (21) a je o tři roky starší než její slavnější sestřička. Po pětiletém vztahu s Robinem Puškášem (32) odvolala svatbu. Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†46) se kromě zpěvu věnuje tanci a fotografování. Sestry se nedávno nechaly zvěčnit na pláži v Zanzibaru. I herec Ondřej Gregor Brzobohatý (38) se pochlubil snímky se svou o pět let starší nevlastní sestrou Rolou. Vnadná Rola se živí jako produkční.

Související články

Další články