Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Souložit na veřejnosti se dá opravdu kdekoliv! Tenhle pár byl přistižen v telefonní budce!

Zdroj: facebook.com
Tenhle způsob léta zdá se nám poněkud nešťastným. Horko dělá s lidmi divy a vytrácejí se základy slušného chování i jakékoliv zábrany. To dokazuje i další případ sexu na veřejnosti, který pobouřil Velkou Británii. Mladý pár si to totiž rozdal přímo v telefonní budce!

Letošní léto je podobných případů plné. Přesto se většinou odehrávají v noci či alespoň na odlehlejších místech Tenhle je ale jiný. Milenci byli totiž přistiženi za denního světla v telefonní budce.

Ta navíc stála hned vedle silnice, takže není jasné, kolik lidí souložící pár vidělo. Je ale jisté, že minimálně autory fotografií pořádně rozzlobili, protože ti deníku Sun sdělili, že se po průjezdu rozhodli na místo vrátit, pár vyfotit a snímky zveřejnit, aby tím oba milence zostudili

Případ se odehrál ve městě Wilnecote a pobouřil celou Velkou Británii

Milenecké páry, které mají zálibu v sexu na veřejnosti, si totiž evidentně neuvědomují, jaký dopad může mít jejich počínání na malé děti, které je mohou spatřit.

To potvrzuje i samotný autor fotografií, který deníku Sun řekl: "Nechápu, že jsou tak nestydatí. Mám pětileté dítě, které naštěstí v tu chvíli nebylo v autě. Bylo to pěkně nechutné."

Související články

Další články