Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Soukup zuří, že Agáta prodává jeho dary: Lži a touha být v novinách, míní Hanychová

Jaromír Soukup nadává na Agátu Hanychovou: Neunesl, že prodává jeho dary
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Se souhlasem Clash of the Stars
+ Dalších 13 fotografií
spor

Influencerka Agáta Hanychová a padlý mediální magnát Jaromír Soukup si od rozchodu nemůžou přijít na jméno. Bývalá modelka se dokonce nedávno rozhodla začít prodávat dary, které od svého expartnera dostala během jejich vztahu, a dokonce i po jeho rozpadu. K Soukupovu láteření nad činy matky jejich společné dcery Rozárky se Agáta vyjádřila pro eXtra.cz. 

Dary po rozchodu

Podnikatel Jaromír Soukup se ke svému soukromí příliš často nevyjadřuje. Rozhodnutí jeho expartnerky Agáty Hanychové, že prodá hodnotné dary, jež od něj dostala během i po skončení jejich vztahu, mu ale nadzvedlo mandle natolik, že se rozhodl k tomu říct své.

„Nikdy jsem se k soukromí moc nevyjadřoval, ale toto jsou skutečně dárky, které paní Hanychová dostala k Vánocům 2023. Hodinky jsem jí dal náhradou za ty, co jí byly ukradené v Marbelle, když nás tam v létě vykradli. Bylo mi líto, že přišla o hodinky, které jsem jí dal dříve jako dárek. Náramek byl do kolekce k náhrdelníku a bylo to z mé strany gesto k narovnání vztahů, jako rodičů malé dcery. Jak je vidět, ani jedno nepochopila má bývalá partnerka správně,“ řekl webu Blesk.cz Soukup, který matce jeho téměř roční dcery Rozárky prý věnoval po rozchodu šperky v hodnotě více než půl milionu korun.


Zvyšuje si popularitu

Soukup Agátino rozhodnutí nechápe, podle něj měla vše uschovat pro jejich potomka. "Pokud mají špatnou energii, jak sama tvrdí, mohla je uložit do sejfu a později dát naší dceři. Když mluví o soudech, tak to rozhodně není tak, že bych na ni podával jedno předběžné opatření za druhým," pokračoval a dodal, že se s influencerkou vždy snažil lidsky dohodnout, ale prý nebyl vyslyšen.

"Já už se k tomu pánovi a jeho lžím vůbec vyjadřovat nebudu," řekla k Soukupovu prohlášení pro eXtra.cz Agáta Hanychová. "Jediné, o co mu jde, je, aby byl v novinách, a já už jeho ‚popularitu‘ zvyšovat nebudu," dodala rázně trojnásobná maminka, které otec Rozárky od rozchodu hází jeden klacek pod nohy za druhým.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy