Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Soukup ví, jak rozmazlovat. Těhotnou Hanychovou vzal k moři, ta se vystavila na pláži v plavkách

Agáta Hanychová: S Jaromírem Soukupem si užívají prosluněné dovolené
Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
Dovolená

Agátě Hanychové zbývají do porodu už jen necelé 3 měsíce, ale nervozitu rozhodně nepociťuje. Nechala si vystavit povolenku od lékaře a společně s partnerem Jaromírem Soukupem vyrazila za teplem do zahraničí, jak se pár pochlubil na Instagramu. Dvojice odletěla do španělské Marbelly, kde Agáta ukázala těhotenské bříško v plavkách.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup vyrazili za sluníčkem do španělské Marbelly. Právě v tomto letovisku mediální magnát vlastní dovolenkové sídlo, a tak při volbě destinace nebylo o čem diskutovat.

Dostala povolenku od lékařů

Agátu v posledních měsících potrápily zdravotní problémy, které jí vykonávání podobných aktivit nedovolovaly. Navíc na začátku těhotenství došlo ke zdravotním komplikacím, kvůli kterým modelka skončila hospitalizována v nemocnici, a lékaři jí posléze zakázali létat. Nyní ale dostala povolenku. “Nemohu létat na velké dálky, ale takhle kratší lety mi lékař s klidným svědomím povolil. Já i malá jsme naprosto v pořádku," odpověděla Super.cz.

Agáta neváhala a po svolení lékaře vyrazila na prodloužený víkend do tepla. Slunečnými snímky nyní zahlcuje své sociální sítě. O to víc, když se dost možná jedná o jejich poslední dovolenou ve dvou. Agáta je totiž už v 6. měsíci těhotenství a termín porodu se proklatě rychle blíží.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy