Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Soukup se zastal Bendové: Ať už typoš Hájek odjede strašit do Karibiku, směje se

Jaromír Soukup se zastal Alice Bendové: Ostře se pustil do praktik Vlasty Hájka
Zdroj: koláž eXtra.cz/herminapress/Profimedia
+ Dalších 18 fotografií
válka

Mediální magnát Jaromír Soukup je dalším, koho nenechala chladným válka celebrit na Tenerife. Po miliardáři Richardu Chladovi se herečky Alice Bendové zastal i on. Ve svém pořadu VIP Svět na TV Barrandov se bývalý partner Agáty Hanychové vysmál hvězdným manýrům Vlasty Hájka a Zuzany Belohorcové. 

Migrace

Války mezi českými celebritami na Tenerife si nemohl nevšimnout ani mediální magnát Jaromír Soukup, který se veřejně zastal herečky Alice Bendové, do níž se nedávno prostřednictvím sociálních sítí nevybíravě opřel realitní makléř Vlasta Hájek. "Milá Alice, Alice Bendová, já ti důvěřuji. Známe se léta a lidsky ti důvěřuji a teď se zájmem sleduji tvůj boj s typoši jménem Vlasta Hájek a Zuzana Belohorcová," oslovil Soukup ve svém pořadu VIP Svět na TV Barrandov slavnou herečku s tím, že dvojici osobně nezná, ale už nějakou dobu ji sleduje.

Moderátor se Hájkovi a jeho partnerce Zuzaně Belohorcové vysmál kvůli jejich migraci po světě. "Odešli z Miami, protože Miami je fuj, už je špinavé a není jim dost dobré," imitoval je se smíchem. "Odešli do španělské Marbelly, kde zjistili, že na ně Španělé nejsou zvědaví, že je mezi sebe nevezmou. Marbella je jedno z nejbohatších míst na území Španělska a na pobřeží Středozemního moře," vysvětlil Jaromír, který sám vlastní v Marbelle nemovitost.

Dále Jaromír Soukup uvedl údajný důvod přesunu manželů ze Španělska dál. "Belohorcová říkala, že odtud odešli ne proto, že si o nich Španělé a zahraniční komunita mysleli své, ale proto, že je tam studená voda. Já jsem se tak smál," podotkl bývalý partner influencerky Agáty Hanychové.


Výsměch

Z Marbelly se partneři i s rodinou přesunuli na Kanárské ostrovy na Tenerife. "A teď zjišťujeme, že na ně nejsou zvědaví ani Češi na Tenerife. Tak jsem upřímně zvědavý, kde se na typoše Hájka a Belohorcovou upře oko nějaké místní komunity," podotkl Soukup s tím, že si myslí, že teď bude páru dost dobrý zřejmě Karibik, kam prý jedou učit, jak obchodovat s nemovitostmi.

Rozhovor s Richardem Chladem si můžete pustit zde:

"Prosím vás, tak už jeďte na Karibik učit ty Američany a tak, jak obchodovat s nemovitostmi, a nechte Alici na pokoji, Hájek a Belohorcová," rýpnul si Jaromír Soukup závěrem svého proslovu, který umístil i na svůj Instagram.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy