Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Soukup promluvil o rozchodu s Agátou: Sestřelilo mě to fyzicky i psychicky, přiznal

Jaromír Soukup o rozchodu s Agátou Hanychovou: Sestřelilo mě to, přiznal
Zdroj: Profimedia/Renata Bušková/Pavel Dvořák/koláž eXtra
Předchozí Další
+ Dalších 21 fotografií
NÁROČNÉ OBDOBÍ

Jaromír Soukup promluvil v podcastu Hype-Cast o svém těžkém období, kterým si musel projít. Spolumajitel zadlužené televize Barrandov se svěřil, že kvůli stresu, který prožíval během září a který zapříčinil rozchod s influencerkou Agátou Hanychovou, se musel dát do kupy. Soukup zápas v Clash of the Stars s Alešem Bejrem pojal jako challenge, která mu pomohla, aby se vrátil do psychické i fyzické kondice.

Jaromír Soukup navštívil pořad Hype-Cast, který je k nalezení na YouTube, a svěřil se v něm se svým těžkým obdobím, které zažil v září 2023. Právě v tomto období ho opustila influencerka Agáta Hanychová, s níž má dceru Rozárku. “Je něco, co vám jako své instarodině dlužím říct jako první. Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál,” svěřila se tehdy u společné fotky na svém Instagramu.

Padlý televizní magnát promluvil o tom, co v tehdy prožíval a čím si musel projít. “V červnu jsem byl na operaci, to mi praskla tepna v hlavě nebo v nose, a to jsem byl čtyři hodiny na sále, to mě tak fyzicky sejmulo, že ta fyzička, na kterou jsem byl vždycky pyšný, byla úplně v kelu,” začal vyprávět. “V srpnu jsem byl rád, že jdu tři sta metrů, byl jsem na tom jako šouravý padesátník, který je vůbec rád, že dojde do hospody,” pokračoval ve svém příběhu.

Rozhovor s Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem v době, kdy spolu tvořili pár:

Rozchod s Hanychovou ho sestřelil fyzicky i psychicky

Po popsání špatného zdravotního stavu se dostal k rozchodu. “Potom rozchod s Agátou, který mě jako sestřelil fyzicky a psychicky prostě do pr*ele, Rozárce byly čtyři měsíce a v tom září a říjnu jsem byl fyzicky down,” popsal s tím, že se teda hodně snažil to nedávat najevo.

Podnikatel si procházel stresovým obdobím kvůli práci i těžkému rozchodu do doby, než za ním přišel Jakub Jíra s Tomášem Linh Le Sym a dali mu nabídku účastnit se zápasu v Clash of the Stars. “Přišli kluci s nabídkou, jestli bych si nezaboxoval a já jsem to vzal jako challenge, že se tím vrátím zpátky. Začnu makat a zápas budu mít jako motivaci, abych se fyzicky zase dal dohromady, abych to zase byl já,” svěřil se s tím, že bez zápasu by se nedokázal vrátit do kondice.

Jeho zápas s Alešem Psychopatem Bejrem byl triumfem organizace Clash of the Stars. Jeho protivník byl nakonec ze zápasu diskvalifikovaný kvůli porušení pravidel boxu. “Já jsem z toho byl hrozně na*raný, protože já jsem fakt makal, a když už kurňa přijmu zápas v boxu před deseti tisíci lidmi, tak budu boxovat. On byl podělanej, boxovat nechtěl, chtěl to udělat jako show a z toho jsem byl naštvaný,” vyjádřil se ke svému soupeři, že to vnímá jako neúctu vůči němu.

Následně Soukup přiznal, že moc nevěděl, do čeho šel. “Já jak jsem debilní, tak pořádně nevím, do čeho jdu,” svěřil se, že nedal velkou pozornost tomu, jak bizarní jeho soupeř je.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy