Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Soukup promluvil o malé Mie. Vztah mezi sebou si musíme nalézt, říká. Holčička zatím otčímovi říká "pane"

Agáta a Jaromír spolu působí šťastně.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 3 fotografie
Vyjádření

Mediální magnát Jaromír Soukup (53) prozradil detaily o těhotenství své přítelkyně Agáty Hanychové (37). V rozhovoru pro časopis Sedmička se Soukup rozpovídal o termínu porodu či jaký vztah má k Mie. Co se týká výchovy, oba se prý skvěle doplňují, ale Soukup ctí pravidla a Agáta spíš rozmazluje. I když Jaromír hezky mluví o malé Mie, ona svému otčímovi říká pane Soukupe.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup jsou zamilovaní až po uši. Důkazem velké lásky je malý drobek, který by se měl narodit za několik měsíců. Otec dítěte prozradil větší detaily o blížícím se termínu. Podle posledních informací by měla Agáta rodit na konci dubna, kdy má i narozeniny. "Jestli to bude na narozeniny, před nebo po, to nikdo neví, jen ten nahoře. Nepochybně se dítě narodí plus mínus týden či dva okolo jejích narozenin, což tedy budou dvě oslavy v jeden den," odpověděl Jaromír pro časopis Sedmička. Že influencerka čeká miminko, jako první zjistila právě naše redakce.

Každý má o výchově jiné představy

Jací budou podle Soukupa rodiče? "Agáta je spíš rozmazlovací typ, takže se ve výchově výborně doplňujeme," řekl magnát. Jaromír také prý skvěle vychází s Agátinou dcerou Miou. "Je bezvadná! Je to vnímavá, chytrá, komunikativní holčička. Má svoji mámu i tátu a ten vztah mezi sebou si musíme nalézt, protože nejsem její otec, ale partner její maminky. V každém takovém trojúhelníku je to komplikované, ale snažíme se, co to jde, aby to klapalo," prozradil Jarda o Mie.

"Ovšem pozor! Já vůbec nejsem rozmazlovací typ. Jsem spíš vychovávací a mám rád pravidla, režim a pevné body v životě. Že bych dělal to, že maminka zakáže bonbony a já je dovolím, to ne. Nejsem si úplně jist, jestli každou vteřinu, kdy jsou děti se mnou, jsou naprosto šťastné," dodal Soukup.

Mia o otčímovi

Agátina dcera Mia už měla tu čest se s partnerem její maminky nesčetněkrát setkat. Pětiletá holčička ale v modelčině "živáku" asi mnoho followerů šokovala, když na otázku, jak říká svému novému otčímovi, bezelstně odpověděla: "Pane Soukupe." Ačkoli by jiné děti jejího věku říkaly novému partnerovi své maminky například "strejdo", Miin případ to rozhodně není.

"A když ji zrovna neštve, tak mu říká pane Jaromíre," sdělila na sociálních sítích se smíchem těhotná Agáta Hanychová, k čemuž malá Mia dodala: "Když je na mě hodnej, tak mu říkám Jaromírku."

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy