Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Soukup přirovnal Hanychovou ke Karlu Gottovi: Jsi těhotná, máš mě a ničí ti to kariéru

Tohle je láska.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
pořad

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) jsou aktuálně nejsledovanějším párem českého showbyznysu. Třešničkou na dortu je poklad, který nosí známá modelka pod srdcem. Avšak ne všichni s Agátou a Jaromírem sympatizují, což je znát v některých diskuzích. Soukup svou partnerku v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa dokonce přirovnal ke Karlu Gottovi (†80), když oznámil, že se oženil s Ivanou (46), na kterou se svalila lavina hatů. Stejně tak prý Agátě ničí kariéru Soukup, což sama modelka uznala a dokonce řekla, že je z toho rozhozená.

"Slyšel jsem, že jsem hnusný a neprojevuji dostatečnou úctu," započal Jaromír Soukup diskuzi se svou těhotnou partnerkou Agátou Hanychovou, jejíž kariéru přirovnal ke kariéře a osobnímu životu zesnulého zpěváka Karla Gotta.

"Karel Gott celou svou kariéru pochopil, ty jeho fanynky si myslí, že je tak trochu jejich. Proto se oženil tak pozdě, byl tak trochu k mání. Všichni věděli, že má partnerku, ale nikdy se neoženil. Když se oženil, tak přišel šílený hate na Ivanu. Protože vzala ten národní poklad a měla ho jako jediná, což lidé blbě snášeli," vysvětlil mediální magnát v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa.

Zničil Soukup Agátě kariéru?

"U tebe je to trochu podobný, ty holky a chlapci to chtějí slyšet. Kluci, že jsi tak trochu k mání, což v okamžiku, že sis pořídila mě a jsi těhotná, tak neplatí. Takže se snesl hate, půl na mě a na tebe. Nevadí ti to, že ti to ničí kariéru?" zeptal se své lásky, která odpověděla, že ji to trošku mrzí a nastínila, co fanynkám, se kterými komunikuje na svém Instagramu například vadí.

"No, trošku jsem z toho smutná, nebudu dělat, že ne. Překvapilo mě to, že ty neřekneš 'ahoj' tak hezky, jak by si to představovaly."

Jenže i na tuhle odpověď měl Soukup další odpověď. "Ony mají doma chlapa, ze kterého jsou nešťastné nebo ho musí poslouchat. A zbožštily si tu Aguš, která je sama, nezávislá a silná. A dává najevo, že když bude nějakého chtít, tak je to v pohodě. Akorát teď se ukazuje, že si pořídila chlapa a jsi s ním těhotná."

"Holky sorry, i já jsem z toho rozhozená," uzavřela Agáta s úsměvem. Dalším tématem bylo jejich dítě, 

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy