Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Soukup poprvé u porodu a Agáta ho strašila živým přenosem. Prý nejsem normální, smála se pár minut po narození dcery

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem na Českém plese.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
První slova

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (54) se dočkali vytouženého potomka. V úterý večer se jim na klinice ve vinohradské nemocnici narodila dcerka Rozárie Soukupová. Agáta na svůj Instagram následně přidala krátké video, kde už byla společně s pyšným tatínkem i malou Rozárií.

„Škoda, že jsme to nedali živě, viď, miláčku? Tak tohle je holčička naše,“ prozradila Agáta Hanychová v krátkém videu, které následně umístila na Instagram. Do popisku napsala, že video bylo natočeno asi deset minut po porodu.

Spolu s ní se na videu nacházel i pyšný Jaromír Soukup, který svou partnerku políbil do vlasů a vypadal mnohem unaveněji než Agáta. Byl totiž u porodu, jak Hanychová již dříve avizovala.

Na živém vysílání se neshodli

„Tak holčičky, já jenom, že jsem to zvládla a Jaromír taky, viď,“ řekla a otočila kameru na něj. Jaromír seděl vedle její postele a jen ztěžka dokázal říct: „No... ty jsi to zvládla.“

Agáta ještě ve zkratce následně řekla, že je jejich dcerka na měření a vážení a že by všechno mělo být v pořádku. „A živák... já bych chtěla, ale Jaromír nechce. Prý nejsem normální,“ nechala se slyšet Hanychová. „Ne... nezlobte se,“ uvedl viditelně vyčerpaný Soukup a s úsměvem kroutil hlavou.

Zkušení rodiče

Agáta má už s zkušenosti s rolí maminky. Z předešlých vztahů s Mirkem Dopitou a Jakubem Prachařem má dvě děti - jedenáctiletého syna Kryšpína a pětiletou dceru Miu. Soukup má dvě dospělé děti z předchozího manželství s ekonomkou Monikou Drdlíkovou, jak informoval iDnes. Syn Lukáš je manažer a dcera Natálie je milovnicí dostihového a jezdeckého sportu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy