Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Soukup dostal čočku: Vojnar ho prohlásil za nemocného člověka a bránil Shopaholicadel

Petr Vojnar: Opřel se do Soukupa kvůli Shopaholicadel
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov/Renata Bušková/koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
Válka v showbyznysu

Moderátor Petr Vojnar opět vrací úder Jaromíru Soukupovi. V lásce se nemají již minimálně od loňského roku, a tak se Vojnar rozhodl přitvrdit. Tentokrát se Soukupovi vysmál kvůli Shopaholicadel a na Facebooku rozjel debatu. Již dříve eXtra.cz informovalo o sporech těchto dvou rivalů. 

Spor moderátora Petra Vojnara (45) a majitele televize Barrandov Jaromíra Soukupa (54) odstartoval již v loňském roce. Konflikt začal odvysíláním jednoho z dílů pořadu VIP svět, v němž se Soukup opřel do Vojnarova počinu s italským producentem Grillottim a Dominikou Gottovou (48). Nazval Petra nulou, která se chce zviditelnit, a tvrdil, že jediné, co v životě dokázal, bylo to, že sbalil Lucii Vondráčkovou (42). Vojnar si to nenechal líbit „Jen tak z plezíru uráží Dominiku i Lucku. Machruje, a poté zaleze jako zbabělec. Nemám ve zvyku si něco takového nechat líbit. Ať je to, jak je to, Lucie je pořád moje partnerka a na to já jsem háklivý,“ vyjádřil se tehdy k celé situaci Petr Vojnar pro eXtra.cz.

Výsměch Soukupovi

Jaromír Soukup má na TV Barrandov pořad VIP svět, ve kterém přivítal youtuberku a influencerku Shopaholicadel. Tento díl rozpoutal velké debaty nejen co se týče Adély, ale i kvůli Soukupovi. Bizarní tanečky udivily mnoho lidí, zaplavily TikTok a lidé na sociálních sítích si neodpustili kdejaké reakce. Vše komentuje i Petr Vojnar, kterého ale více než Adéla zajímal Jaromír. "Jak může Soukup chtít, abych se mu v jednom kuse nesmál. Fakt si s vážnou tváří myslí, že dělá showbyz?? Mediální magnát?? VIP svět?? Zneužívání nešťastný holky?? Btw: tohle je, i s Mikýřem, prostě na trestňák…," ​vyjádřil se moderátor na sociálních sítích a sdílel video z pořadu. Na Facebooku se rozjela bouřlivá debata a bídu schytal i sám Vojnar. "No, pane Vojnar, jestli koukat na tohle, nebo na Vás, obojí stejný bizár," ​stálo v komentářích.
Petr má v oblibě rozpoutávání debat na sociálních sítích a velmi rád se vyjadřuje ohledně svého okolí i celebrit. I to je jeden z důvodů, proč někteří sledující s ním nesouhlasí a naopak mu vracejí stejnou minci. Samozřejmě se velká pozornost upoutala i na hosta pořadu a hejty schytává i Shopaholicadel, kterou veřejnost často kritizuje. Lidé nechápou, jak se tato slečna může považovat za hvězdu. Vojnar také přirovnal Soukupa k Adél, že se sešli dva nemocní lidé. TV Barrandov pak označil za YouTube kanál nemocného člověka. "Když si dělá z pomalejších šprťouchlata von, tak já můžu taky," napsal v dalším statutu. Zda si toto Jaromír nechá líbit, nebo vrátí útok, to se jistě brzy ukáže.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy