Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Agáta zuří a ptá se, kdo hlídá dceru, když je se Soukupem: Ten chce Rozárku do své péče

Agáta Hanychová zuří kvůli vyjádření Jaromíra Soukupa.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
Válka o dítě

Zatímco Agáta Hanychová se odmítá k soudním tahanicím o pětiměsíční Rozárku vyjadřovat, Jaromír Soukup se rozhodl odhalit své plány. A z jeho slov je zřejmé, že se nehodlá smířit pouze se střídavou péčí a dceru by chtěl do své výhradní péče. Tak vyznělo jeho vyjádření pro Blesk. Hodlá kvůli tomu prý omezit i své podnikatelské aktivity. Podle zjištění eXtra.cz to ale nedokáže ani nyní, když má mít dceru v péči jenom několik hodin týdně. 

„Snažení se ukrást dítě pro sebe je špatně. V tomhle jsem rozumná a musíme, ač trpím jako zvíře, brát v potaz, že otcové tam jsou, a nemůžeme se je snažit odstřihnout. Zbytek necháme na soudu,“ řekla v rozhovoru ve studiu našeho pořadu eXtra Host Agáta Hanychová, která má tři děti se třemi tatínky. A tak může čerpat i z předchozích zkušeností.


Agáta Hanychová: Bez dcery trpím

„Je to velká práce, aby spolu dospělí vycházeli. Po konci vztahu je to vždycky takhle. Zažila jsem to u Mirka, Kuby a teď i Jaromíra. U chlapů je problém, že nedokážou potlačit emoce a zaměřit se na děti,“ říká upřímně Hanychová s tím, že s Jaromírem Soukupem aktuálně nedokážou komunikovat jako rodiče.

„Není to příjemné předávání. Řeší se to soudně,“ dodala Agáta, která se k péči o dceru staví rozumně a o výhradní péči se nezmínila ani ve chvíli, když jsme se jí zeptali, jaká je její ideální představa dělení.

„Můžu říkat pocity, že mi z toho není dobře. Hodina bez té malé holčičky je pro mě příšerná. Děti ale musí mít vztah ke svým otcům. Zbytek nechám na soudu,“ říká Hanychová.


Soukup chce výhradní péči

Zcela opačně mluví Jaromír Soukup, který se rozpovídal pro úterní Blesk. „Ano, je to pravda. Mám zájem se o svou dceru starat a zajistit ji jak materiálně, tak se podílet na její výchově. Určitě budu žádat o střídavou péči,“ potvrdil Blesku Soukup s tím, že je připravený i omezit své pracovní nasazení.

„Jsem plně připraven omezit své pracovní aktivity. Dcera pro mne byla prioritou už před svým narozením,“ tvrdí Soukup, který aktuálně moderuje hned několik pořadů na TV Barrandov a navíc šéfuje své mediální agentuře Medea.

I přes své pracovní nasazení se nebrání dokonce ani výhradní péči o dceru. „Pokud by na to přišlo, jsem připraven i na výhradní péči z mé strany. To jsem už i dokázal tím, že okamžitě po narození Rozárky jsem své podnikatelské aktivity omezil na nezbytné minimum,“ překvapil Soukup s tím, že mu nedělá sebemenší problém stáhnout se z veřejného života.


Soukup práci zatím neomezil

Nutno ale dodat, že zatím se podle svého tvrzení neřídí. Ačkoli měl v pondělí dceru ve své péči, značnou část odpoledne strávil ve studiu televize Barrandov, kde natáčel jeden ze svých pořadů Re: Akce, v němž zpovídal hvězdu OnlyFans Valérii Holákovou alias Xholakys a influencery Maxe Greena a Jakuba Jíru.

Rozhovor s Agátou Hanychovou

Ačkoli dceru krátce po osmnácté hodině vrátil do náruče Agáty Hanychové, z námi pořízených snímků je zřejmé, že kolem šestnácté hodiny teprve opouštěl budovu televize Barrandov bez malé Rozárky, o kterou bylo určitě dobře postaráno, ale někým jiným.

Zeptali jsme se i Jaromíra Soukupa, zda omezuje své pracovní aktivity už nyní, když má dceru ve své péči, nebo tak hodlá učinit až po rozhodnutí soudu. Do vydání článku se k dotazu ale nevyjádřil. K jeho pracovním aktivitám se naopak na Instagramu vyjádřila Agáta a z jejích slov je zřejmé, že jí vadí, že Soukup v době, kdy má v péči jejich ani ne půlroční dceru, natáčí své pořady. „Řekl pan Soukup, který místo toho, aby včera, když měl být s Rózou, kterou jsem mu musela dát, tak točil svůj třístý díl seriálu trapnosti na televizi Barrandov. Kde byla holčička, mi ani neřekl. A takhle funguje český stát," rozčiluje se Hanychová.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy