Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

SOUKALOVÁ S KOUKALEM, KRPÁLEK, ŠPOTÁKOVÁ a spol.: Jsou jen králové sportu, nebo to umějí i s módou?

Jak zvládli galavečer Sportovec roku?
+ Dalších 7 fotografií
Většina národa je obdivuje, jsou pro děti hrdinové, spousty z nich by chtěly být jako oni. Ale jde to našim nejlepším sportovcům i co se týče módy, nebo je to na červeném koberci fiasko? Pojďme se podívat, jak se předvedli na dlouho očekávaném galavečeru Sportovec roku.

Nejlepším sportovcem pro rok 2016 se nakonec stal zlatý olympionik, judista Lukáš Krpálek. Ale spíše jeho drahá polovička Eva byla tou, co to za celý večer vyhrála. Vytáhla podobné šaty, které si oblíbila i přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová (25). Ale ona v nich vypadala daleko lépe, protože ji příroda obdarovala víc než holku od tyče. Psali jsme ZDE.

Ale krásná blondýnka nebyla jedinou krásnou ženou, která doprovázela talentovaného manžela. Většina partnerek sportovců vypadala, jako by zrovna slezly z módního mola. Ale bohužel i nějaká ta výjimka by se našla.

Ale dost bylo povídání. Pojďte se podívat do naší fotogalerie, jak celý galavečer dopadl, kdo vyhrál a kdo pohořel.

Mohlo by vás zajímat

Další články