Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Soudný den je tady: Zítra začíná natáčení Babovřesk 2 i Kameňáku 4! Co zatím uniklo ze scénářů?

Podzim bude v kinech hodně intelektuální.
+ Další fotografie

Zítřek je bezesporu nejvýznamnějším dnem dosavadní historie české kinematografie. Padnou totiž hned dvě první filmové klapky a v obou případech se jedná o díla pro hodně náročného diváka.

Režisér Zdeněk Troška (60) začne v jihočeském Pištíně natáčet druhý díl Babovřesk, letní komedie, na kterou loni všichni nadávali, aby se vzápětí stala trhákem, na který si našlo v Česku a Slovensku cestu bezmála šest set tisíc diváků.

Ti další, kteří se jistě přidají, se i ve druhém dílu mohou bohužel těšit na laskavou Ivanu Lucie Vondráčkové (33), faráře Šoustala, drbnu Horáčkovou Jany Synkové, „Lady Gaga“ Veroniky Žilkové, zamilovaného Adama Jana Dolanského a i několik českých hokejistů, jejichž příjezd do Babovřesk bude jistě největší řachandou druhého dílu.

O dvě stě kilometrů severněji, ve středočeském Mělníku, padne pro změnu první klapka již čtvrtého Kameňáku, okolo kterého jsou mnohem větší tajnosti. Jméno režiséra a hlavních protagonistů prozradí produkce až zítra. Podle zjištění eXtra.cz má zítra na zdejším hřbitově natáčet zpěvák Josef Laufer (73), který se tak zřejmě vrátí v roli Kohna. Vše ostatní je zatím zahaleno tajemstvím, ale producent filmu Pavel Pásek (46) slibuje, že zítra vše zveřejní.

Točit se každopádně začne na obou lokacích a publikum, které má rádo umělecké filmy s přesahem, se má na co těšit.

Mohlo by vás zajímat

Další články