Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Soudní proces Terezy H.: Krásná pašeračka nedorazila. Koho jiného ale přivedli v řetězech?

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
Včera se odehrál soud pašeračky Terezy H. (21). Ta na něj však vůbec nemohla dorazit kvůli stávce pákistánské policie a soudní proces byl odložen na konec ledna. V řetězech tam byl ale dopraven někdo další obviněný, a to bratr kamaráda šéfa celé zločinecké skupiny, Tárika.

Soud ohledně zadržené Češky Terezy H., které bylo na mezinárodním letišti v Pákistánu nalezeno v kufru 9 kilo heroinu, proběhl včera. Půvabná pašeračka na něj však nemohla dorazit, jelikož pákistánská policie stávkovala a Terezu neměl kdo přivézt. Soudní jednání se odročilo na konec ledna. Kdo ale přijít mohl, byl muž jménem Shoaib. Eskorta ho vedla na řetězech, píše Blesk.cz.

Shoaib vypověděl, že Tereza byla do Pákistánu poslána bratrovým kamarádem, jímž není nikdo jiný než Tárik, kterého Tereza nazývala svým šéfem. Ten je původem z Pákistánu, ale žije v Londýně. Shoaib se o něm nezdráhal mluvit. „Můj starší bratr mi řekl, abych ubytoval českou modelku a zařídil pro ni focení, vše bylo na žádost pana Tárika,“ řekl serveru Daily Pakistan. Případ je velmi komplikovaný a zdá se, že Tereza si v pákistánské vazbě ještě pobude.

Související články

Další články