Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Soudní bitva Týnuš Třešničkové: Restaurace, kde ji popálili, nechce o ničem slyšet

Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 12 fotografií
bojovnice týnuš
Za ohnivé peklo, ze kterého si Týnuš Třešničková (23) odnesla popáleniny na třetině těla a především na tváři, odmítá turecká restaurace převzít odpovědnost. Youtuberka se pokoušela o mimosoudní vyrovnání, jenže marně. A tak začala právní bitva, jež může skončit až za dlouhé roky.

Po více než roce od osudné nehody prolomila Týnuš Třešničková (23) hradbu mlčení o důsledcích pro restauraci. Podnik tureckého šéfkuchaře Nusreta Gökçeho (36) má neustále obsazeno a peníze se tam musejí jenom točit. Přesto zatím popálené youtuberce nezaplatil ani korunu!

„Soudíme se. Bude to na dlouho. Já jsem neviděla ani korunu jak od pojišťovny, tak tady od pana majitele restaurace,“ svěřila Týnuš tento týden s tím, že peníze dostane možná až za pět let, jestli vůbec. Mnozí lidé si přitom doposud mysleli, že Třešničková už odškodnění dostala. „My jsme se s restaurací a majitelem chtěli vyrovnat mimosoudně, ale to oni úplně odmítli. Zbývá tedy ta soudní varianta, kdy všechno teď probíhá a bude to na strašně dlouho,“ dodala.

Restaurace: Ticho po pěšině

Redaktoři eXtra.cz restauraci kontaktovali a žádali o oficiální vyjádření. Ani po třech dnech však zatím nepřišla odpověď. Vypadá to, že chce podnik incident zamést pod koberec ve všech ohledech. To už se zaměstnancům podařilo bezprostředně po neštěstí.

„Než stihla dorazit policie, tak si to tam oni všechno poutírali, pouklízeli a vlastně po sobě zametli ty důkazy. Když tam přišla policie, neměla tam co vyšetřovat, nemohli odebrat vzorky té kapaliny a podobně. Proto jsme je zažalovali za další věc, tedy za manipulování s důkazy,“ prozradila Třešničková.

Hosté, kteří restauraci stále hojně navštěvují, většinou ani netuší, že se tam tragická nehoda vůbec odehrála. Pokud dají Týnuš soudy za pravdu, mohlo by se to změnit. Držíme palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články