Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Soudní bitva Deppa a Heard: Parodie na ně jsou virální senzací na TikToku

Herci Amber Heard a Johnny Depp u soudu.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie

Velmi sledovaná a napínavá kauza Johnnyho Deppa (58) a Amber Heard (36) už několik týdnů baví internet. Výroky obou účastníků soudního procesu se staly dokonalým námětem pro vytváření různých parodujících videí. Ta doslova zahltila platformu TikTok a stala se virální senzací.

Soudní proces Johnnyho Deppa a Amber Heard už několik týdnů baví internet. Jejich výroky se pak, obzvlášť na TikToku, stávají virální senzací. Tvůrci se na této kauze živí, videa vytvořená na jejich konto totiž trhají rekordy a mnohdy mají milionová zhlédnutí. Stačí, aby použili zvukovou nahrávku z přelíčení, a hned mají nakročeno k tomu, aby se jejich video stalo trendy.

Řadu z těchto videí ale TikTok odstranil, protože mají “obsah znevažující oběti násilí”, jak informoval časopis Rolling Stone. Jedním z takových případů bylo, když lidé parodovali výpověď Amber o tom, že ji Depp fackuje.

Jedním z těch, kteří právě tuto zvukovou stopu využili, byl například americký tiktoker David Jimenez (@hey.im.dave). Vytvořil scénku, jak “fackuje” svou přítelkyni. Právě on čelil tomu, že se ve videu vysmívá domácímu násilí. “Aby bylo jasno, nedělám si legraci z domácího násilí nebo zneužívání. Spíše z toho, jakým způsobem Amber Heard mluví o tom, co se údajně stalo,“ vyjádřil se k negativním komentářům. I jeho video bylo odstraněno, i tak ho ale stihly předtím vidět téměř dva miliony lidí.

Na TikToku mají právě parodující krátká a vtipná videa vždy největší úspěch. Není proto divu, že zrovna kauza Amber Heard a Johnyho Deppa se momentálně stala hlavním námětem a zdrojem.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy