Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Soud s Terezou H.: Opuchlá pašeračka prosí o pomoc. O co žádá?

Tereza H. se změnila k nepoznání.
+ Dalších 62 fotografií
Tehdy ještě atraktivní pašeračka Tereza H. (21) byla zadržena na mezinárodním letišti v Pákistánu, když se snažila pronést devět kilo heroinu. Stalo se tak 10. ledna 2018. Od té doby sedí za zdmi pákistánské cely a čeká na verdikt. Několikrát jí byla prodloužena vazba a absolvovala již více stání včetně toho dnešního, které ji nikam neposunulo. O pomoc však žádala.

Tereza H. dnes absolvovala soudní stání. „Soud s Češkou, která byla 10. ledna zadržena na mezinárodním letišti v pákistánském Láhauru s devíti kilogramy heroinu, bude pokračovat 10. dubna. Dnešní jednání se sice uskutečnilo, ale žádný pokrok v případu nepřineslo,“ řekla ČTK mluvčí českého ministerstva zahraničí Irena Valentová. Kauce se opět neprobírala.

Dříve sexy pašeračka si tedy bude muset ještě počkat. Zdá se ale, že jí dochází, v jaké lapálii je, jelikož měla jedno přání. „Od ženy máme potvrzeno, že má zájem o konzulární návštěvu naší zástupkyně z ambasády z Islámábádu, takže to teď budeme řešit,“ doplnila Valentová. Tereza jde možná svobodě lehce naproti a ví, že není v jednoduché situaci.

České ministerstvo spravedlnosti chce s Pákistánem uzavřít smlouvu o předávání vězňů, alespoň to uvedlo minulý týden.

Mohlo by vás zajímat

Další články