Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Soud s ní pořádně zamával! Na adresu Lucie Vondráčkové padají velmi silná obvinění

+ Dalších 9 fotografií
VÁNOCE VE VÁLCE
Nebýt posledních pár ostrých výpadů právníka Lucie Vondráčkové (38) proti jejímu muži Tomáši Plekancovi (35), mohli mít všichni v rámci možností poměrně poklidné Vánoce. Takhle dochází k slovním bitvám a nepěkným obviněním. Plekancova advokátka nyní třeba smetla ze stolu tvrzení, že by někdo žaloval na pěnici kvůli únosu, a přidala věci, které naopak nemluví ve prospěch matky dvou malých synů!

„Tatínek přiletí na pět dní. Čekám, až se mi ozve, a jsem připravená se s ním rozumně dohodnout. Vidět kluky může, kdykoliv chce,“ napsala Lucie Vondráčková televizi Nova poté, co se ukázalo, že Tomáš chystá letět na svátky do Kanady.

Rozkaz od soudu

Jenže se jaksi opomněla zmínit, že aby měl Pleky jistotu, že nejede nadarmo, musel o předání dětí na Vánoce požádat soud. A co víc, podle jeho právničky měla zpěvačka dělat velké naschvály.

„Kanadský soud přisvědčil právu otce na styk s dětmi o Vánocích, znemožnil matce realizovat její záměr trávit vánoční svátky a následné prázdniny bez otce v Kanadě a na Kubě a taktéž standardní cestou zajistil, aby toto právo otce a babičky mohlo být skutečně realizováno, tedy aby neletěli do Kanady například ‚zbytečně‘. Soud taktéž určil rozsah tohoto vánočního styku otce a babičky s dětmi odlišně od přání matky, neboť ta nesouhlasila, aby synové byli s otcem a babičkou přes noc,“ tvrdí Mgr. Lenka Radoňová.

Kdo tu lhal?

Pokud je to pravda, vyplývá z toho hned několik věcí: za prvé, že kluci o Vánocích uvidí nejen tátu, ale jak jsme již psali, také milovanou babičku. Za druhé to, že i když advokát Lucie naznačoval, že nebýt zadržení pasů kluků, už by se choulili v náruči táty v České republice, ve skutečnosti ale Vondrajda měla asi úplně jiné plány.

A k tvrzením advokáta Petra Machálka Radoňová uvedla závěrem jednoznačnou větu: „Matku nikdy nikdo neobvinil z únosu dětí.“ Proč tedy Lucie Vondráčková s právníkem veřejnosti tvrdí něco, co nemá být pravda? A ještě s fotkou zkrvavené tlamy lvice?

Mohlo by vás zajímat

Další články