Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Soud přikázal Vondráčkové předat děti Plekancovi: Kdy jim musí sbalit věci?

+ Dalších 29 fotografií
BITVA O DĚTI
Zajímavé, jak každá strana vnímá situaci úplně jinak! Zatímco Tomáš Plekanec (36) ústy své právničky potvrdil, že plně uspěl u soudu ohledně povinného návratu dětí z Kanady do Česka, Lucie Vondráčková (39) nechala své právní zástupce prohlásit, že vlastně soud vyhověl jí. Kde je pravda?

„Podle dřívějšího rozhodnutí soudu prvního stupně se měly děti vrátit do ČR bezodkladně. Odvolací soud ale zohlednil zájmy dětí, na které opakovaně upozorňovala paní Lucie Vondráčková, a rozhodl tak, že děti dokončí školní rok, nebudou tedy nyní měnit svůj domov, a do ČR se vrátí až po jeho skončení,“ informovali TopStar právní zástupci Lucie Vondráčkové.

Podle reportérky magazínu Martiny Jandové, která je s Lucií (39) ve spojení, se synové vrátí do ČR přesně tak, jak údajně bylo Lucií od začátku odletu do Kanady plánováno.

To druhá strana dává jasně najevo, že si myslí opak. Podle ní soud rozhodl proti přáním Vondráčkové.

„Mohu potvrdit, že byl doručen rozsudek k odvolání matky proti rozhodnutí kanadského soudu prvního stupně ze dne 8. února 2019 ve věci návratové žaloby. Soud nařídil, aby oba nezletilí byli vráceni do České republiky. Rozhodnutí je pravomocné. Další informace kvůli mlčenlivosti, ke které se zavázaly obě strany, ale nemohu poskytovat,“ řekla eXtra.cz advokátka Tomáše Plekance Mgr. Lenka Radoňová.

Podle ní k podání žaloby došlo poté, co se matka rozhodla zůstat i s dětmi v Kanadě a tím došlo k zadržování dětí v cizí zemi bez souhlasu jejich otce, což mělo být protizákonné. Soud v tom hokejistovi přisvědčil.

Mohlo by vás zajímat

Další články