Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Soud povolil strýci (48) souložit s neteří (16). Dívka by prý ve svém věku neměla ztratit lásku!

Soud rozhodl o lásce strýce a jeho neteře.
Zdroj: profimedia.cz
Studentka Josephine Marie Petritz (16) si může dál užívat sexu se svým strýcem Gerritou Haagerem (48). Rozhodl o tom německý soud, který si myslí, že by dívka ve svém věku neměla ztratit svoji velkou lásku. A co na tom, že ji našla zrovna ve svém příbuzném!

Vypadá to jako ze zlého snu, ale jde o skutečný život. Mladá studentka Josephine (16) se zamilovala do svého strýce! Dívka z Schildowu kvůli němu utekla minulý rok z domova. Bylo jí teprve 15 let a nemohla si bez svého strýčka představit život. On to cítil stejně, a tak spolu utekli a nikdo netušil kam. O případu informoval britský Daily Mail.

Okamžitě se rozjely pátrací akce po celém Německu. Policisté i rodina nezletilou dívku hledali a měli strach o její život. Milenci utekli až na jih Francie, kde se schovávali, aby je nikdo nemohl najít a překazit jim jejich lásku. Když se dívka našla, odmítla se se strýcem rozejít a chtěla se s ním stýkat dál. Vůbec jí nevadilo, že je o 32 let starší!

Rodiče si mysleli, že vše vyřeší psychiatr. Dívku poslali na psychiatrickou kliniku, kde se ze své lásky ke strýci měla vyléčit. Jenže se nic nezměnilo, Josephine ho pořád milovala. Nakonec se celý případ dostal až k soudu, kde se mimo jiné četly i psychologické posudky dívky.

„Je nadprůměrně inteligentní, předčasně vyspělá a ví, co chce,“ psalo se v nich. Navíc i psychiatři naznali, že se k sobě milenci skutečně hodí a rozdělovat je by nemělo vůbec žádný smysl. Jejich vztah byl prý stabilní a oba měli v životě spoustu cílů.

Soud tedy rozhodl o tom, že se muž s dívkou mohou dál stýkat a vést intimní život. Nebylo by prý dobré ho násilně přerušovat a lámat někomu srdce. Jejich láska je prý hluboká.

Související články

Další články