Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Soud potrestal Rychtáře za profackování Macury! Ten unikl trestu za pomočenou Ivetu! Proč nedostal Rychtář křeslo?

Rychtář se s Macurou serval několikrát.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Nejvyšší soud dnes potvrdil Josefu Rychtářovi (56) a jeho synovi (24) trest 80 a 60 hodin veřejně prospěšných prací za loňskou prázdninovou bitku obou s jistým obchodníkem s paletami a hermelínem, Zdeňkem Macurou (40) z Líbeznice. Ten loni odvezl zesnulou zpěvačku Ivetu Bartošovou (48) do Itálie, cestou ji hned zkraje nechal novináři nafotit pomočenou, následně ji natáčel opilou a nepříčetnou a nakonec péči o ni nezvládl a musel ji přes italsko-českého šlechtice Domenica Martucciho potupně vrátit jejímu snoubenci, později manželovi a aktuálně vdovci po ní Josefu Rychtářovi.

Zpětně se také v médiích objevila Macurou pořízená nahrávka, na které u silně indisponované Ivety zasahují v rakouském penzionu záchranáři. Žádný podobný materiál Rychtář nikdy médiím ne(pro)dodal a Macurovi prý namísto bitky jen slovně vyčítal, co vše se během „Tour d´Italia“ odehrálo a to, „v jakém stavu tam Ivetu nechal“.

Za toto mu podle obvinění dal Rychtář se synem několik ran pěstí, a ač národ, zfanatizovaný články některých novinářů, kteří jdou na ruku společenské objednávce a nikoli objektivitě, požadoval pro Rychtáře šest elektrických křesel a devatenáct doživotí, dostal tento jen mírný trest, Macura za naprosté společenské zesměšnění Bartošové a její nezměrné utrpení po cestě potrestán nebyl.

Rychtář se synem celý incident od začátku popírají, nicméně vyčerpali poslední instanci a trest si budou muset odpracovat.

Související články

Další články