Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Součástí filmového festivalu v Karlových Varech bude i klub Kaiser 54: Kdo se představí?

Zdroj: Profimedia.cz
kviff 2019
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech 2019 se pomalu blíží a pro návštěvníky, kteří mají rádi dobrou hudbu, se již podruhé otevřou brány klubu Kaiser 54. Tentokrát multižánrový pop-up klub bude v historické budově Císařských lázní. Na co se můžete těšit?

V Karlových Varech v rámci Mezinárodního filmového festivalu 2019 se znovu mohou návštěvníci těšit na projekt labelu BiggBoss. Vladimir 518 se rozhodl vytvořit něco, kam by si návštěvníci po dlouhém dni plném filmových projekcí mohli jít oddychnout a poslechnout si přitom i kvalitní hudbu, kterou domácí scéna nabízí. Klub, který nese název Kaiser 54, bude otevřen každý den od 22 hodin do 5 ráno.

Klub Kaiser 54 bude umístěn v historické budově Císařských lázní, protože jedním z cílů pro návštěvníky je, aby zažili netradiční prostředí hudebního klubu. Představí se tam výběr těch nejlepších českých hudebníků z klubové scény. Za zmínku rozhodně stojí DJ Ondřej Beránek, který vystupuje pod jménem Subgate. Ten pro vás rozhodně připraví našlápnutý set a těžko se pak bude opouštět parket. Další vystupující bude například DJ Lumiere, který příchozí také jistě nezklame. Nebude chybět ani Josef Sedloň, Fatty M nebo legendární Bidlo.

Do multižánrového pop-up klubu v Karlových Varech dorazí Tata Bojs, Maniak, PSH a samozřejmě se představí i Vladimir 518, který za celým projektem stojí.

Související články

Další články