Nesmíme jmenovat, dokonce jsme se na to ani neptali, ale tolik přímých poděkování, jaké dostal autor článků od kolegů v šoubyznysu za styl, jakým píšeme o rozvratu manželství Vojtkových, v redakci nepamatujeme.

„Děkuju vám za Romana, my víme, jak to je, ty víš, jak to je, všichni vědí v branži, jak to je, ale je super, jak to píšete a že souběžně držíte basu s Romanem, protože víte, že to potřebuje před tím porodem,“ jedna z mnoha vět, které včera v mobilu Pavla Novotného a na facebookovém profilu jeho i redakce zazněly.

Vojtek, jehož vinu nikdo nezlehčuje, čelí skutečně brutálnímu lynči jistého vydavatelství, které prostě musí nějak splácet upovídanost nebohé druhorodičky.

Mluví ale také Vojtek, který na vydírání nemůže reagovat jinak než že taky něco pustí, aby mu konkurence dala pokoj. „Domluvili jsme se na majetkovém vypořádání,“ prozradil Vojtek Blesku a je jasné, že vila v Řitce v hodnotě 8 – 10 milionů zůstane manželce, které bude podle informací eXtra.cz platit podle jejich dohody cca třicet tisíc měsíčně plus další náklady!

Celý rozvod a ztracená společenská prestiž Terezy ho ale vyjdou mnohem dráž, nejen co se peněz týče, ale i co do společenské prestiže. Zatímco TV Prima je podle našich informací u vytržení z toho, že má zadarmo píárko na seriál, ostatní marketingoví partneři už tak nadšení nejsou. Hercova cena coby tváře půjde po tomto průšvihu prudce dolů a ženské si na něj budou na ulici ukazovat, ale na druhou stranu, podle toho, co víme o Tereze, ta svoboda za ten průser prostě stála!