Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Souboj žhavých brankářů na MS: Švýcarský hezoun versus český chlupáč

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 9 fotografií
MS v hokeji 2019
Konečně je to tady. Už dnes začíná v Bratislavě a Košicích mistrovství světa v hokeji. Český tým se v prvním kole postaví proti Švédům. Dámská část by jistě ocenila, kdyby brankáři nemuseli mít helmu, poněvadž český i švédský tým má za brankáře pořádné hezouny.

Za český tým se do brány postaví Třinečák Patrik Bartošák. Patrik je šestadvacetiletý koloušek, který hraje v týmu HC Oceláři Třinec. Jako hokejista chudý nebude, podle dostupných informací si Bartošák za rok 2014 vydělal kolem 14 milionů korun.

Bartošák je vousatý krasavec, ale dámy bohužel zklameme, protože jeho Instagram říká, že má přítelkyni a patrně bude i šťastný. Jedno ale uznat musíme. Bartošák patří mezi naše nejhezčí hokejové brankáře vůbec.

Na druhou stranu švédský brankář Henrik Lundqvist také není k zahození. Henrik Lundqvist je sedmatřicetiletý chlap, na kterého se moc dobře dívá. Je považován za celosvětově jednoho z nejlepších hokejových brankářů současnosti.

Víc než hokejistu byste ho pravděpodobně tipovali na manekýna. I když mu bude zanedlouho čtyřicet, tak vypadá zatraceně sexy a má pěkně tučné konto. Za rok 2016 vydělal 230 milionů korun.

Lundqvist je švédský profesionální hokejový brankář hrající severoamerickou NHL za tým New York Rangers. Bohužel i tenhle brankář má už svoji ženu a to doslova. Sexy švédský brankář je ženatý od roku 2011. Tak koho byste braly vy?

Související články

Další články