Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Souboj zadečků sester Middletonových: Holky, tak je vyšpulte!

Která to podle vás vyhrála? Kate (nalevo) nebo Pippa (napravo)?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 19 fotografií
Porovnávání sester Middletonových je větším hitem, než svatba samotná. Už jsme srovnali jejich šaty, veselku, dokonce i manžely, ale pořád je to málo. Ještě něco ke srovnání se tu přeci jen najde. Ano, jsou to jejich pověstná pozadí!

Aby bylo jasno, myslíme si, že mamka s taťkou Middletonovic odvedli opravdu dobrou práci a obě dcerky se jim povedly. Navíc jsou si opravdu dost podobné, a tak co je tu vlastně k porovnání?

Pippin zadek sice Katin předčil na její vlastní svatbě, ale není divu. Vždyť tehdy měla chudák Kate vlečku dlouhou až za roh, tam byste její zadeček sotva mohli hledat. A když jí mladší sestra chtěla vlečku podržet a ohnula se do objektivů, bylo vymalováno. Získala titul nejhezčího zadku Británie.

Naproti tomu Kate své pozadí příliš nevyšpuluje, asi se to na vévodkyni nesluší. Ale když už ho někde nechtěně vystrčí, není to vůbec špatný pohled! Tak jakýpak souboj!? Podle nás mají obě sestry sedinky hodné svých postavení a je příliš těžké to rozsoudit! Co myslíte vy, Pippa nebo Kate? My tedy asi ještě pár okamžiků nad jejich fotkami strávíme.

Související články

Další články