Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Souboj zadečků a dekoltů: 10 českých hvězd odhodilo svršky a pochlubilo se přednostmi

Zdroj: foto Lucie Borhyová / Michaela Ochotská / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie

Léto je v plném proudu a slavné osobnosti odhazují veškeré přebytečné svršky a vystavují své pevné postavičky, kterými fanouškům často zatají dech. Tyhle krásky rozhodně znají své přednosti. Kdo se chlubí skvostným dekoltem, pevným zadečkem nebo štíhlými nožkami? Podívejte se ve velké galerii.

Moderátorka Lucie Borhyová vystavila svůj nadupaný hrudník na dovolené u moře, kam odjela za zaslouženým relaxem.

Božské křivky předvedly i sestry Simona Krainová a Yvona Maléřová, které byste od sebe rozeznali pouze opravdu bystrým okem.

Bývalá televizní moderátorka Michaela Ochotská také zná své přednosti a fanoušky zajisté potěšila snímkem pevného zadečku. ​"Vládkyně všech vod a moří,"​ uvedla ke snímku.

Herečka Aňa Geislerová ukázala své vysportované štíhlé tělo z dovolené na Kanárech, kde s rodinou rozhodně nelení a věnuje se surfování.

Své štíhlé nožky daly na odiv moderátorky Gabriela Partyšová a Petra Křivková-Svoboda, které také opustily české hranice a svá těla si prohřívají v zahraničí společně se svými nejbližšími.

Dokonalé křivky předvedla ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko a modelka Tereza Budková.

Skvostným hrudníkem se po porodu třetího miminka pochlubila Ornella Koktová, ale také bývalá hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová alias Lady Dee, která se nedávno stala čerstvou maminkou.


Související články

Další články