Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Souboj výstřihů na Českém slavíku 21: Top 20 snímků celebrit, jež oslnily dekoltem

Český slavík 21
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
galerie

Český slavík 21 byl velkolepou událostí, která je jak dělaná pro vynesení nejlepších rób a pánských obleků. Známým ženám letos nechyběla ve volbě šatů představivost, šmrc nebo extravagance. Mnohé však měly jedno společné, a to hluboké výstřihy. Na tyhle známé osobnosti byla radost pohledět.

Po čtyřech letech pauzy byla pod vedením miliardáře Karla Janečka anketa Český slavík obnovená. Finálový večer se konal v Hudebním divadle Karlín a dress code nebyl určený. Proto mohly dámy vsadit i na svou představivost. Většina žen si dala s výběrem večerní róby velmi záležet, k vidění pak byly zejména hluboké výstřihy, na které vsadily i tři nejlepší zpěvačky večera.

Velmi odvážným výstřihem zaujala těhotná zpěvačka Ewa Farna, která si převzala zlatou trofej v oranžovo-hnědém overalu. Letošní stříbrná zpěvačka Lucie Bílá zazářila v bílé róbě, světlé šaty s výstřihem zvolila i bronzová Eva Burešová.

Dominantní rudá i nepřehlédnutelný třpyt

Na České slavíky zvolilo mnoho dam rudou róbu, nepřehlédnutelné byly nejen díky dominantní barvě, ale i výstřihem. Na rudou vsadila partnerka Karla Janečka Lilia Khousnoutdinova, jež k šatům zvolila šperky z českých granátů. Dále také zpěvačky Kateřina Mátlová a Andrea Kalivodová.

Blyštivou róbu s dekoltem zvolila zpěvačka Lucie Vondráčková i herečka Patricie Pagáčová, obě dámy zvolily šaty ve stříbrných tónech. Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko se zahalila do zlata. 

V galerii se podívejte, kdo oslnil nejen svou přítomností, ale také hlubokým dekoltem.
Související články

Další články