Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Souboj výstřihů na České Miss: Dominika Mesarošová všechny převálcovala

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Na vyhlášení České Miss se to hemžilo nejen krásnými finalistkami, ale také kráskami z řad celebrit, které usedly do hlediště. Na takovou událost je třeba se pořádně vyparádit, což do puntíku přítomné dámy splnily. Asi nejvíce nepřehlédnutelná byla bývalá modelka Dominika Mesarošová (33), která je maminkou téměř ročního Eliánka. Zahanbit se nenechala ani Veronika Kopřivová (28), která zvolila taktéž velmi hluboký výstřih.

Největší pozornost budila na galavečeru České Miss bezpochyby bývalá modelka a maminka skoro ročního synka Dominika Mesarošová (33). Té dělal doprovod její partner a otec Eliánka Tomáš. Dominika by měla mít na takový výstřih pomalu zbrojní pas, každý, kdo se s ní bavil, se jí jen těžko mohl dívat do očí.

Bývalá playmate se od porodu o svou figuru pečlivě stará, chodí cvičit a je to vidět. Musíme podotknout, že je ve skvělé formě.

Pozadu nezůstala ani bývalá přítelkyně a nyní podnikatelka Veronika Kopřivová. Ta zvolila černou róbu od dua Ponerů, která se ještě chvilku před přímým přenosem došívala. Veronika má oproti Dominice vnady o několik čísel menší, i tak na ni bylo radost pohledět.

To Agáta Prachařová (34) zvolila cudnější střih šatů. Černou róbu si přivezla z Izraele a po dlouhé době se cítila jako princezna. V posledních týdnech jsme ji totiž vídali jen v plavkách se surfem u nohy.

Související články

Další články