Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Souboj ve vaně: Kopřivová si umí vybrat! Líbí se vám nahý Jágr? Nebo sladký Mirek?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 34 fotografií
žhavé fotky
Modelka Veronika Kopřivová a hokejista Jaromír Jágr dlouho tajili, že jejich vztah skončil. Nakonec ale redaktoři eXtra.cz vypátrali, že Veronika má nového chlapa. A je nutné uznat, že Mirek Dubovický má opravdu nádherné tělo. Nebo se vám více líbí nahý Jágr? Podívejte se na žhavé fotky.

Krásná a milá Veronika Kopřivová vždy měla správný tah na branku. A také si musíme přiznat, že tahle dívka, která pochází z Teplic, si může kluky vybírat.

Když jsme na eXtra.cz objevili, že se rozešla s Jaromírem Jágrem, hned nám bylo jasné, že nový borec také bude pořádný fešák.

Psaly nám fanynky Jardy Jágra (47), že na slavného hokejistu nedají dopustit, ale že Mirek je prostě kus a chtěly by ho pozvat na jednu noc do ložnice.

Podívejte se na odhalené snímky, které oba pánové často zveřejňují. Tak který je hezčí? Je to nový přítel Mirek? Nebo si vaše srdce a klíny navěky podmanil zarostlý hokejista?

KDO VE FOTOGALERII DOLISTUJE AŽ K POSLEDNÍ FOTCE, DOČKÁ SE OPRAVDU SEXY ZADEČKU!

Související články

Další články