Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Souboj v těžké váze?! Ewa Farna dostala čočku od Elis!

Zdroj: Instagram, Profimedia
+ Dalších 62 fotografií
Souboj v holčičí těžké váze? Ewa Farna prohrává na plné čáře, s čím by jí měla zpěvačka Elis pomoct?

V minulosti byla napadána za to, že na zpěvačku je až moc buclatá! Dnes je už všechno jinak a mladá blondýnka s hlasem bohyně Elis je zpět a v perfektní formě. Jasně, pořád to není holka kost a kůže, ale komu to vadí? Nikdo se přece nechce na ty věčné vychrtliny koukat.

Elis si před pár měsíci našla novou lásku a přesně ten okamžik nastartoval její proces proměny. Holka si konečně našla ten správný účes, který jí sluší a styl oblečení, který jí dokonale padne. Rozhodně tu ale není řeč o nějakých dlouhých černých hábitech a tlustých svetrech na zakrytí nějakého toho špíčku! Právě naopak. Elis se dnes nebojí jít se svou kůži na trh a troufne si i na odvážné provokativní topy, které poodhalují její bříško. Když je správný střih, jde zkrátka cokoliv.

Z Elis by si měla vzít příklad taková Ewa Farna (23). Ta taky není zrovna typ hubeňour a se svojí váhou neustále bojuje. Možná by se na to měla na čas vykašlat a zaměřit se na to, jaké stylisty kolem sebe poslouchá. Protože právě její šatstvo je to největší peklo. Sice netušíme co se v sousedním Polsku nosí, ale to, co Ewa předvádí v pořadu Polsko hledá svůj idol... to je čiré peklo na zemi! Snad se jednou s Elis potká na kafe a nechá si od kolegyně poradit…

Související články

Další články