Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Souboj Titánů po 40 letech: Představitel Persea Harry Hamlin je na prahu sedmdesátky větší elegán než zamlada

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
souboj titánů
Harry Hamlin (69) proslul hlavně díky legendárnímu filmu Souboj Titánů, ve kterém ztvárnil poloboha Persea. Od natáčení uběhlo již dlouhých čtyřicet let a hlavní představitelé zestráli. Ovšem Harry Hamlin na prahu sedmdeátky vypadá naprosto senzačně. Na některých snímcích působí jako mnohem větší elegán než zamlada. 


Americký herec Harry Hamlin má sice na kontě za svůj život desítky rolí, ale lidé si ho pamatují především jako poloboha Persea z legendárního filmu Souboj Titánů.

Tehdy ani ne třicetiletý začínající herec vůbec netušil, že se bude jednat o jeho největší a nejslavnější roli v životě. Perseus se musel vypořádat s mnoha překážkami.

Harry tehdy pobláznil srdce tisíců dívek. Štěstí v soukromém životě našel až napotřetí. Herec má za sebou již dva rozvody a s třetí ženou herečkou Lisou Rinnovou, kterou všichni znají jako Taylor McBrideovou ze seriálu Melrose Place zrovna nejprožívají nejlepší období jejich života.

Harry Hamlin neupadl v zapomění a lidé ho mohli vidět v seriálu Právo v Los Angeles, za který byl třikrát nominován na Zlatý Glóbus.

Úspěch jako ve filmu Souboj Titánu už nezopakoval, zato je na prahu sedmdesátky ve skvělé koncici a vypadá perfektně.

Související články

Další články