Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Souboj těžkých vah: Češi se rozhodují, jestli sledovat The Voice, nebo Eurovizi

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 72 fotografií
soutěže
Dnes večer mají před sebou příznivci hudby velmi těžké rozhodnutí. Ve stejnou dobu totiž poběží dvě hudební soutěže, a to The Voice Česko Slovensko a finále Eurovize. Češi si tak teď s těžkým srdcem vybírají, na co budou koukat.

Dnešní večer v televizi se ponese ve znamení hudby. Na Nově poběží soutěž The Voice Česko Slovensko, v České televizi pak budou vysílat finále Eurovision Song Contest, kde Česko zastupuje kapela Lake Malawi. Diváci se jen těžko rozhodují, na co budou koukat.

The Voice už se blíží ke konci a ze soutěže vypadává jeden soutěžící za druhým. Nejsou navíc už v moci porotců, o jejich osudu rozhodují diváci formou SMS zpráv. Jana Kirschner, Vojta Dyk, Kali a Pepa Vojtek tak už v podstatě plní jen roli koučů a těch, kteří divákům poskytují odborný názor na výkony jejich favoritů.

V soutěži Eurovize se česká kapela Lake Malawi probojovala až do finále, které dnes diváci mohou sledovat od devíti hodin. Lake Malawi, v čele s frontmanem Albertem Černým, vystoupí už jako třetí v pořadí.

Je možné, že díky reklamám a vystoupením zahraničních interpretů budou diváci moct sledovat na střídačku oba pořady. Pro jaký se dnes rozhodnete vy?

Související články

Další články