Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Souboj těla na tělo: Dara válcuje Jasminu! Rytmusova holka na ni nemá…

Jasmina Alagič na Daru Rolins nemá.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
Dara Rolins (45) a Jasmina Alagič (29) jsou nejzásadnějším tématem poslední doby. Fanoušci na sociálních sítích se rozdělili na dva tábory podobně jako v Americe v době, kdy se Brad Pitt (54) rozváděl s Jennifer Aniston (49) a randil s Angelinou Jolie (43). Jedni jsou tým Rolins a druzí Alagič. A která z pohledných žen přijde žhavější vám?

Nejenom fanoušci na sociálních sítích neustále debatují o tom, zda se k Rytmusovi více hodila Dara Rolins, nebo Jasmina Alagič. Samozřejmě že každý má jiný vkus a názor, takže to leckdy vypadá, že jsou lidé schopni se pohádat až do krve, protože se neshodnou, zda je mnohem více žhavější moderátorka nebo zpěvačka.

O Daře všichni moc dobře vědí, že svoji postavičku má pořádně vydřenou. Na to, že jí je pětačtyřicet let, vypadá naprosto úchvatně, ale není to zadarmo. Zpěvačka maká hodiny v tělocvičně a dodržuje zdravý životní styl.

Na druhou stranu Jasmina má také hodně žhavou postavu, ale na to, že je téměř o patnáct let mladší, tak za blonďatou divou pokulhává. Rytmusova láska Jasmina se nyní stala hvězdou slovenské verze Tvoje tvář má známý hlas a její popularita strmě stoupá.

Nicméně spousta lidí se shoduje na tom, že kdyby Jasmina nebyla s Rytmusem, tak se jí takové pozornosti vůbec nedostane. Holt Rytmus je opravdu fenomén a velký tahoun. A co myslíte vy? Je žhavější Dara nebo Jasmina?

Související články

Další články